Holčička vyprovokovala 97letou prababičku, aby si s ní zatancovala. Celý národ si je zamiloval

Tato seniorka ukázala, že tanec rozhodně není jen záležitostí pro mladé generace. S chutí se přidala ke své tančící vnučce a předvedla parádní taneční kreace.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Věk je jenom číslo a nesouvisí s tím, jak se člověk doopravdy cítí. Starší generace se dokáže mnohdy mnohem lépe rozparádit než teenageři. Věk ani zdravotní handicap pro ně přitom není překážkou. Dokázala to i sedmadevadesátiletá prababička. Stačilo k tomu, aby Fifth Harmony spustili svou skladbu Worth It. Prababička ukázala celé rodině, jak to umí roztočit.

Dívka rodině ukázala, jak umí tančit

Kousek, který prababička předvedla, se stal hitem internetu, jejž zhlédly miliony lidí. Všechno začalo úplně obyčejně. Osmiletá Alaria se rozhodla, že rodině předvede, jak umí tančit. Začala zkoušet nejrůznější taneční kreace doma v obýváku. Její matka Alexis Taylorová dívku natáčela na video. Prababička stála vedle a se zájmem se na tančící dívku dívala.

Mimo kameru je slyšet, jak se Alexis snaží přimět babičku, aby se k vystoupení pravnučky přidala. Ta překvapivě souhlasila. Chceš, abych vám to ukázala?“ zeptala se sedmadevadesátiletá seniorka. A začala se pomalu natřásat do rytmu skladby. Jakmile člověk dosáhne jistého věku, pomyslí si, že je na některé věci příliš starý.

Babička se překvapivě přidala

Tanec to ale v případě téhle prababičky není. Připojila se ke své pravnučce a nadšeně napodobovala její pohyby. Vlnila se, vrtěla, šourala ze strany na stranu a pomalu se dostávala do varu. S holí v ruce a s úsměvem na tváři přidávala na tempu. Je slyšet, jak ji rodina povzbuzuje, a prababička si to užívá. Rozsah pohybů stařenky je omezený, protože se i při tanci spoléhá na svou hůl.

Ale ani pohybový handicap nic nezměnil na nadšení, s jakým se do toho pustila. Mladistvý duch prababičky navíc dokreslují copánky ve vlasech a šaty s květinovým vzorem. Alexis video zveřejnila na sociálních sítích. Velmi rychle dobylo internet. Lidé v komentářích oceňují výkon seniorky. „Je úžasná. Chci se dožít takového věku a umět tak tančit,“ napsal jeden z diskutujících.

Co říkáte na tanec a vitalitu 97leté seniorky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články