Bratři pro svou sestru připravili svatební překvapení, které nemá obdoby. Nevěsta v slzách nevěřila, co se kolem ní děje

Osm sourozenců secvičilo na svatbu své sestry fenomenální představení. Čtyři holky a čtyři kluci včetně dvou předškoláků dojali všechny přítomné.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mladý pár Renáta a Francesco z Maďarska oslavili svůj velký den. A rozhodně nečekali, co si pro ně jako překvapení připravili Renátini sourozenci. Nevěsta pochází z velké rodiny – má celkem 8 sourozenců. Čtyři bratři a čtyři sestry spolu secvičili nezapomenutelné představení, které dojalo všechny přítomné, a to především výkonem nejmladšího bratříčka. Pozoruhodné vystoupení bylo zlatým hřebem velké a hlučné maďarské svatby.

Sourozenci secvičili fenomenální číslo

Každý z nás určitě už někdy byl na svatbě. A co si budeme povídat, často se opakuje tentýž program – soutěže pro ženicha a nevěstu, předvídatelná tombola či únos nevěsty, kvůli němuž se novomanželský pár často stihne pohádat. Přesto se najdou svatby, které vám svou originalitou nadlouho utkví. To se rozhodně podařilo v případě tohoto páru.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Novomanželé vytvořili kruh pro účinkující a celé číslo zahájili čtyři bratři nevěsty včetně dvou předškolních prcků. Dojemný byl i výběr legendární písničky od Backstreet Boys I Want It That Way, kterou si bude nevěsta možná pamatovat z úplného dětství. Při závěrečné póze kluci nasadili černé brýle, které zvláště na těch dvou nejmenších spolu s ladícími ležérními obleky vypadaly roztomile a rošťácky.

Jednou písní to neskončilo

Následující číslo patřilo čtyřem nevěstiným sestrám. Ty si připravily choreografii na její oblíbenou píseň „Tell Him“ z televizního muzikálu Glee. Když už si všichni mysleli, že je tím taneční číslo u konce, nastoupili chlapci znovu a předvedli další úžasné číslo, tentokrát na drsnější hit. Nutno říct, že choreografie by byla náročná pro každého amatérského tanečníka, ale to, co předvedli malí chlapci, všechny přítomné uvedlo v úžas.

iZdroj fotografie: Pixabay

Mít osm sourozenců znamená v reálném životě velkou výzvu – málokdy se vyhnete konfliktům a velkého klidu si v takové domácnosti rozhodně neužijete. Avšak když se rodina dokáže takto stmelit, aby potěšila jiného svého člena, zavalí vás záplava vděčnosti a lásky, že jste součástí takové lidské smečky.

Jaký nejzajímavější zážitek jste si odnesli ze svatby?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Tupá

Zobrazit další články