Obrovský pupínek si vymáčkla až po roce, větší chybu nemohla udělat. TikTokerka varuje všechny své diváky před nebezpečím

TikTokerka se rozhodla se svými diváky sdílet stav svého obličeje poté, co si vymáčkla přes rok starý pupínek na bradě. To, co se jí stalo, slouží jako odstrašující příklad.

i Zdroj fotografie: AlexanderHovanec / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Tyla Brimblecombe je mladá tvůrkyně, která už nějakou dobu působí na sociální platformě TikTok. Nedávno se se svými diváky rozhodla podělit o to, co se jí stalo po vymáčknutí 18 měsíců starého pupínku. Chtěla tím všechny varovat, aby to nikdy nedělali, protože s jejím obličejem se stalo něco strašného. Celou situaci nakonec musela řešit s lékařem.

Nejprve jen chtěla sdílet radost

Když si Tyla tento rok starý pupínek vlastnoručně vymáčkla, pocítila nejprve úlevu. Na bradě ho už měla opravdu dlouho a měla radost, že se jí ho konečně podařilo zbavit. Jenže její štěstí netrvalo dlouho, protože zakrátko se ve spodní části jejího obličeje začaly dít skutečně nečekané věci. Vše proto natočila a sdílela to na svém účtu na TikToku.

Přišla obrovská bolest

Pár dní po vymáčknutí začala oblast okolo vymáčknutého pupínku získávat červený odstín. Tyla se divákům svěřila také s tím, že přišla obrovská bolest, kdykoliv se své brady dotkla. V té chvíli věděla, že něco opravdu není v pořádku, ale zatím se situaci snažila řešit jen sama doma a dál dokumentovat svůj stav. Za pár dní ale bylo vše jinak.

Žena si prohlíží akné iZdroj fotografie: Depositphotos

Masivní otok ji dohnal k lékaři

Ve videu, které má nyní asi 2,3 milionu zhlédnutí, Tyla dále vypráví, co se dělo druhý den. „Druhý den ráno, když jsem se probudila, byla ta malá tečka místo bílé sytě žlutá. Tak jsem si pomyslela, že se do rány asi dostala infekce.“ Celá brada byla navíc opravdu hodně oteklá, proto se dívka vydala ke svému lékaři, který jí předepsal antibiotika.

Všechny varuje před touto věcí

Tyla nyní varuje všechny své sledující, aby se nepokoušeli odstraňovat velké pupínky špinavýma rukama, nebo nevyčištěnou jehlou. Přesně tak se totiž snažila zbavit jejího pupínku, což se jí nakonec vymstilo. Vždy použijte řádně sterilní nástroje, nebo raději navštivte svého lékaře nebo kosmetičku. Bakteriální infekce v těchto místech totiž vzniká snadno, ale léčí se velmi dlouho.

@tylabrim Replying to @haileyjones1221 I did NOT expect this to happen 👀 #pimple #blemishcoverup #pimplepatch #infection #skintok #bobbibrown ♬ original sound – Tyla Brim

Jaké máte zkušenosti s léčením akné?

Zdroj: TylaBrim
Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů