Ukrajinská „královna plastik“ zveřejnila fotku, kde je jí teprve 16 let. Lidé nechápou, proč se operacemi tak zničila

Má ty největší lícní kosti na světě. Nedávno na sociálních sítích zveřejnila fotografie svého 16letého já, které nemělo žádné plastické operace.

i Zdroj fotografie: S vědomím Anastasia Pokreschuk
                   

Známá ukrajinská modelka, jež má největší lícní kosti na světě, se rozhodla ukázat svým fanouškům, jak vypadala před plastickou operací. Něco takového nikdo nečekal. Jako 16letá dívka vypadala úplně jinak než žena, kterou je v současnosti. Uživatelé internetu jsou v šoku. Rozdíl mezi fotografiemi, byť je dělí určitý časový úsek, je abnormálně markantní a neuvěřitelný.

Jak vypadala v minulosti

Pokud by se soutěžilo o největší metamorfózu, modelka by určitě stála na stupních vítězů. Anastasia Pokreschuk z Ukrajiny už léta ohromuje všechny uživatele internetu. Její touhou bylo mít největší lícní kosti na světě. Svého cíle dosáhla četnými plastickými operacemi. Jiný způsob neexistoval a dosud neexistuje. Slečnu to stálo určitě nemalé finanční prostředky.

Zda to stálo za to, na to mají uživatelé internetu různé názory. Někteří věří, že žena udělala hroznou chybu, podle jiných nyní vypadá mnohem zajímavěji než dříve. Záleží člověk od člověka. Každý tuto proměnu vnímá rozdílně, ale těžko kohokoliv soudit. Jak však vypadala v 16 letech, to dokládají zveřejněné fotografie. Dalo by se říci, že nikterak nevyčnívala oproti ostatním dívkám jejího věku.

Byla jsi tak krásná

Je těžké si údivem nepromnout oči při pohledu na fotografie. Šestnáctiletá verze Ukrajinky na fotce je jednoduše krásná dívka, která vypadá velmi přirozeně a v podstatě normálně. Žena na druhé fotce už má největší lícní kosti na světě. „Byla jsi tak krásná,” píše jeden uživatel na internetu, přičemž jeho komentář získal velkou podporu ostatních.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

A post shared by Анастасія (@justqueen8888)

„Co je to za nudu? Miluji tě takovou, jaká jsi teď,“ lze si přečíst v komentářích. Anastasii je nyní 32 let a cítí se ve svém těle skvěle. Líbí se jí její upravený vzhled a do časů před plastickou operací by se nevrátila. Názor uživatelů internetu na jejím stanovisku nic nezmění. Žena je však stále vnímána jako lidská senzace. Obličej, který má, jen tak nepotkáte běžně na ulici.

Jak se vám líbí ženina proměna?

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce