Nejste spokojená se svým dekoltem? Existují způsoby, jak zvětšit a zpevnit prsa i bez plastické operace

Existuje několik přírodních způsobů, pomocí nichž můžete změnit velikost svého poprsí. Plastická chirurgie nemusí být v tomto ohledu jediným řešením.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnoho žen by chtělo mít krásná, pevná a dobře tvarovaná prsa. Ňadra jsou symbolem ženskosti a dodávají vnitřní sebedůvěru. V dnešní době však není nutné se trápit s malými prsy, protože je možné je zvětšit pomocí cvičení a přirozených metod, tedy bez plastické operace. Zvětšit na požadovanou velikost je můžete také pomocí vlastního tělesného tuku. Jde to i naprosto přirozenou cestou.

Záludná hormonální nerovnováha

Kromě toho, že zvětšení prsou není levnou záležitostí, ne vždy přináší uspokojivé výsledky a může zanechat na duši i na těle trvalé znatelné šrámy, které mohou být ještě ničivější než předchozí problém. Existuje mnoho způsobů, jež můžete vyzkoušet. Například cílená výživa, specifická cvičení a tolik oceňovaný lipolifting. Velikost prsou může záviset na nedostatku hormonů, jako jsou estrogen a progesteron.

iZdroj fotografie: Pexels

Dobrým prostředkem k vyrovnání tohoto stavu je konzumace potravin bohatých na fytoestrogeny. Větší hladina estrogenu v těle by měla pomoct dosáhnout větší velikosti prsou v kratším časovém období. Mezi nejlepší přírodní zdroje estrogenu patří anýzová semínka, sójové potraviny, zelenina, luštěniny, ovoce, vejce, slunečnicová, sezamová a lněná semínka.

Nedostatek základních vitamínů

Pro zvětšení prsou je nezbytné přijímat více zdravých tuků. Najdete je v potravinách, jako jsou vejce, avokádo, ořechy, olivový olej a ryby. Nedostatek některých minerálů a vitamínů v těle může vést k hormonální nerovnováze. V takových případech mohou pomoci přírodní doplňky, například aminokyseliny. Kromě zvětšení velikosti prsou je známo, že aminokyseliny pomáhají spalovat tukové zásoby v těle. Napodobují vlastnosti růstového hormonu.

Pravidelný příjem aminokyselinových doplňků by proto mohl pomoci rychle, účinně a přirozeně zvětšit velikost prsou. Také nedostatek určitých vitamínů může mít negativní vliv. Doplňte vitamíny A, C, E a B6. Další cestou může být masáž. Někteří lidé se domnívají, že masáž prsou prováděná správnou technikou může mírně ovlivnit tvar ňader. Někdy se také doporučuje použití olejů, krémů nebo nástrojů na podporu celého procesu.

Aplikace vlastního tuku

Přestože se při masáži můžete cítit dobře, zlepšit si náladu a držení těla, neexistuje žádný důkaz, že by byla opravdu efektivní. Je však relativně bezpečná a levná, tak stojí za to ji vyzkoušet. Některá cvičení zaměřená na prsní svaly mohou být také účinná. Následující cvik můžete provádět doma, aniž by stál mnoho úsilí. Jmenuje se tzv. tlak na stěnu. Postavte se rovně před zeď, položte na ni dlaně a tlačte asi 10 sekund, aniž byste pokrčili lokty. Po pauze pokračujte.

iZdroj fotografie: Pexels

Lipofilling je zákrok, který vám umožní zvětšit si prsa aplikováním vlastního tuku odebraného z nohou a břicha do oblasti dekoltu. Tuková tkáň je odsávána v místech, kde je jí nadbytek, pomocí malých kanyl připojených k injekčním stříkačkám. Po několika minutách je znovu vstříknuta do ošetřované oblasti. Technika lipofillingu je určena pro malé korekce prováděné infiltrací malého množství tuku do dobře vaskularizovaných tkání.

Co si myslíte o těchto tipech?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články