Výklad karet na následující týden podle Johanky Roze: Je čas, aby ze života odešlo to, co tam nepatří

Pokud máte pocit, že se vám v životě rozpadá, co dříve fungovalo, nebo že ztrácíte pevnou půdu pod nohama, pomoc můžete najít ve výkladu karet od Johanky Roze.

i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Něco končí proto, aby něco nového a krásného mohlo začít. To je věta, kterou připomínám každému, kdo prochází v životě obdobím, kdy se mu život hroutí pod rukama. Jmenuji se Johanka Roze a tentokrát jsem si pro vás připravila vhled do nadcházejících dní prostřednictvím Karet Světla.

Přichází období sklizně

Nejsou to karty výkladové, ani žádný tarot. Jsou to karty motivační a inspirující. Mně se však postupem času ukázalo, že jsou tak trefně vytvořené, že i vzkaz jednou kartou z toho balíčku může působit jako skutečná výzva. Jsou období, kdy se život jeví jako jedna výzva za druhou. To je moment, kdy mě ostatní vyhledávají s prosbou o radu, pro nový pohled na svou aktuální situaci. Osobní kontakt na mě je na konci článku. A teď už zpět ke kolektivní energii. 

výkladová karta iZdroj fotografie: Johanka Roze

Konec prázdnin, tedy přelom léta a podzimu, bývá energeticky velmi hutný. Jsme konfrontováni s přijetím faktu, že léto končí a přichází ochlazení a větší tma. Na druhou stranu je to i období sklizně. V přírodě plodů a darů země. Na naší životní cestě sklizně toho, co jsme v minulosti zaseli. Kdo sklízí radost, hojnost a klid, pociťuje odměnu – a tak je to v pořádku. Je však i spousta lidí, kteří mají pocit, že nejenže nesklízí vytoužené, ale dokonce řeší samé starosti. 

Rozpad, smíření, opuštění

Nejzásadnější poselství celého výkladu je: dovolte, ať se ve vašem životě rozpadne a odejde z něj to, co tam nepatří. Každý jednotlivě vnímá, co nebo kdo už v jeho životě dosloužil a má odejít. Můžete se tomu bránit, můžete se zas a znova pokoušet vylepšit, co už nefunguje. Ano, to můžete. Avšak také můžete toto všechno pomyslně sbalit, poděkovat a pustit. 

výkladová karta iZdroj fotografie: Johanka Roze

Co není v souladu s vámi, potřebuje změnu

Zamyslete se v následujících dnech nad tím, co konkrétně chcete, ať se ve vašem životě změní. Přiznejte si, do čeho zbytečně dáváte energii, která se vám nevrací, a pak kvůli tomu nemáte síly na to, po čem toužíte. Také mějte na paměti, že na to, aby do vašeho života mohlo přijít něco nového, je třeba vyklidit prostor, udělat pro to místo. 

výkladová karta iZdroj fotografie: Johanka Roze

Vnitřní hlas a odhodlanost

Váš nejlepší rádce nechť je váš vnitřní hlas. Vaše intuice, jež je především ženám zcela přirozeně dána. Pocit, který v daný okamžik rozhodne navzdory všem logickým skutečnostem. Dovolte si být sami sobě oddaní. Odhodlaní a oddaní tomu, co je pro vás priorita. Tomu, v co věříte. Naopak nedovolte, aby vám kdokoli podsouval pochybnosti a strachy. 

výkladová karta iZdroj fotografie: Johanka Roze

Moji milí, stateční čtenáři, takřka každý ví, co, jak a proč byste měli – a hlavně co děláte špatně. A vtipné je, že oni sami tak ale nečiní. Proto nikomu nedovolte, aby určoval vaše kroky. Buďte tvůrcem svých životních změn. Třeba i proto, abyste v období další sklizně pociťovali vděčnost a radost z toho, co vám vaše rozhodnutí přinesla. 

Kdo cítí potřebu osobní konzultace, napište mi e-mail na adresu [email protected].

Co už ve vašem životě nemá místo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články