Čtyři znamení zvěrokruhu, která se nechají snadno zmanipulovat a ani o tom neví. Patříte mezi ně?

Tato 4 znamení zvěrokruhu je možné snadno zmanipulovat. Pokud k nim patříte i vy, dejte si pozor, aby vás někdo nezneužíval.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mít upřímné a důvěryhodné vztahy s našimi blízkými je často věc, kterou v životě zoufale vyhledáváme. Je přece hezké plnit přání milovanému člověku, starat se o něj a hýčkat jej. Ale někdy stojí za to zapřemýšlet, jestli od našeho partnera dostáváme také na oplátku pozitivní zpětnou vazbu. Možná jsme jimi pouze manipulováni a idylický vztah je jen fata morgána? Pojďme to nyní zjistit.

1) Blíženci

Představitelé tohoto znamení se bezhlavě vrhají do vážných vztahů, kvůli čemuž pak musí tvrdě platit za krutou realitu. Blíženci se rádi procházejí, povídají si, naslouchají svému partnerovi, zkrátka se poddávají svým pocitům a někdy i úmyslně zavírají oči před možnými negativy. V tomto případě jimi může partner snadno začít manipulovat. Blíženci, přestože si uvědomují, že si s nimi ostatní jen hrají, nemohou vztah ukončit kvůli nezdravému citovému poutu.

2) Rak

Raci jsou zástupci vodního živlu, takže jsou zpravidla hluboce ponořeni do svých pocitů. Zcela se odevzdávají vztahu a jim drahým osobám, vyhoví všem jejich prosbám a následují každý jejich krok, aniž by si uvědomovali, že se mohou stát pouhým objektem partnerské manipulace. Raci často nedokážou pochopit skutečný postoj partnera k nim, ignorují jeho alarmující chování a činy a jsou mu bezmezně oddáni.

iZdroj fotografie: Depositphotos

3) Váhy

Váhy jsou perfekcionisté, ale nedokážou svůj vztah vyvážit, protože jsou ze své podstaty nerozhodné. To je jeden z dobrých důvodů k jejich snadnému ovládání. Aniž si to uvědomují, zástupci Vah jsou připraveni vyhovět i neopodstatněným požadavkům. Jsou to zvědaví a něžní lidé, ale nedokážou si vytvořit jasný obrázek partnera. Je pro ně obtížné odhalit jeho pravou tvář, takže si často místo skutečné osoby představují její smyšlený ideál.

4) Střelec

Střelci jsou lidé s jemným srdcem, kteří vždy slepě následují svého partnera ve vztahu. Po prvním dobrém dojmu a názoru o něm Střelec v žádném případě nebude pochybovat a odmítne naslouchat radám ostatních. Tito lidé jsou připraveni splnit všechny požadavky a touhy, aniž by si uvědomovali, že se může jednat pouze o manipulaci. Zástupci znamení Střelce se ani nesnaží na chování svého partnera logicky nahlížet.

Které znamení vám připadá nejvíce ovlivnitelné?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení