Výklad tarotových karet na následující týden: Odstraňte ze života to, co vám bere energii. Upřednostněte sami sebe

Začněte si naslouchat. Jedině tak totiž zjistíte, co je pro vás důležité, a budete se moct konečně vydat na cestu za životem podle vašich představ.

výklad karet i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Udělat si jasno v tom, co vám bere energii a co vám ji naopak dává, může být skutečný oříšek. Kdo do vašeho života patří a kdo tam už nemá co pohledávat? To jsou důležitá témata, která řeší čas od času každý. Nevíte si rady? Tápete? Pak vám může pomoct i karetní výklad. Jmenuji se Johanka Roze a karetním výkladům se věnuji přes deset let. Pomáhám tak lidem udělat si jasno, kam povedou dál jejich kroky. Pomáhám jim od strachu a trápení k naplnění jejich přání, potvrzení, povzbuzení, často i k úplně nové životní cestě.

Uvědomění

V minulém týdnu jsme prošli rovnodenností – rovnováha mezi dnem a nocí, mezi světlem a tmou. Máte i vy ve svém životě rovnováhu? Je váš čas vyvážený mezi prací a odpočinkem? Mezi dáváním a bráním? Tentokrát jsem opět přizvala na pomoc tarot Osho zen a hned první karta na toto poukazuje – Uvědomění.

karta Uvědomění iZdroj fotografie: Johanka Roze

Uvědomte si, co vám v životě nejvíc bere energii, k čemu se vaše myšlenky stále a dokola vrací a vás to zas a znova vyčerpává. Uvědomění přináší uvolnění. Nádech a novou chuť do života. 

Tvoříte vlastním nastavením

Karta Tvořitel vybízí k tomu, ať si uvědomíte, že vy jste ten, kdo tvoří váš život. Často mi někdo oponuje, že to není pravda, že nemá prostor pro sebe, protože stále musí něco dělat pro druhé. Povinnosti v práci i v rodině. Z takového nastavení se opravdu těžko tvoří, to je jasné. Zkuste tedy začít vnímat, že i když zatím nemáte tu moc rozhodovat, co se kolem vás děje, můžete alespoň jednoznačně rozhodnout, jak k tomu přistoupíte, jak se u toho budete cítit, s jakou emocí přistoupíte k možné změně. Tím začnete zjišťovat, co vám vyhovuje a co nikoli. 

karta Tvořitel iZdroj fotografie: Johanka Roze

Naslouchejte si

Krásně to celé dokresluje karta z balíčku Dotek lásky: Naslouchejte si. Nasloucháním potřebám svým i druhých se toho často o sobě nejvíce dozvíte. Co potřebuji, ať jsem v pohodě a rovnováze? Co mě nejvíc vyčerpává nebo nahání strach? Toto jsou důležitá témata, ve kterých když se postupně dokážete vyznat, povedou vás k tvoření vlastního života, podle vlastních potřeb a přání. Beze strachu, že druhé tím nějak ošidíte. Naplnění toho, po čem toužíte, začíná tím, že zjistíte, co to vlastně je, co je pro vás priorita.

karta Naslouchejte si iZdroj fotografie: Johanka Roze

Zní to velmi jednoduše, ale kdo z vás se nikdy neocitl v životní situaci, kdy najednou zjistil, že se tak ohlíží na druhé a má tolik povinností, že nemá ve svém vlastním životě už žádné místo pro sebe samotného? Že nemá ani prostor zjišťovat, co jak cítí, protože se snaží vše jen přežít?

Proto vás vybízím, milí čtenáři a čtenářky, naslouchejte svým potřebám! Zjistěte, co vás vysiluje a co vás naopak posiluje. Posílení vede k naplnění. Vede k pocitu, že život vás baví a vy se bavíte životem. O to jde. 

Kdo má pocit, že si sám neporadí, může mi napsat pro osobní konzultaci na e-mail [email protected].

Dáváte přednost potřebám svým, nebo někoho jiného?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články