Metoda 777 má splnit všechna přání do 7 dní. Jedná se o druh manifestace

Pokud v životě po něčem usilovně toužíte, ale máte pocit, že jde o nerealizovatelnou chiméru, kterou nikdy nemůžete mít, zkuste vsadit na sílu magických sedmiček.

Trojčíslí 777 i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V životech lidí sehrávají čísla důležitou roli. Jsou také nedílnou součástí řady manifestačních technik, jimiž můžete docílit významných změn. Pokud si chcete splnit nejtajnější přání a sny, není nic snadnějšího než namířit svou energii, emoce i myšlenky směrem, kterým potřebujete. Ne nadarmo se říká, že sedmička je šťastná. A jedním z nejsilnějších čísel, jež vám mohou pomoci přeměnit sny na skutečnost, je trojčíslí 777.

Technika může zlepšit váš život

Jde o zvláštní číslo spojené s dokonalostí a božskými energiemi. Manifestační metoda 777 může váš život vylepšit k dokonalosti, po které toužíte. Stačí si po dobu sedmi dnů zapisovat, co chcete, aby se událo. Pomocí této techniky přivoláte sílu své vlastní víry ve vytoužený výsledek. Duchovní význam čísla 777 symbolizuje stvoření a dobro, na rozdíl od známějšího trojčíslí 666, jež je ďábelskou předzvěstí zkázy.

Manifestace není žádný trik založený na štěstí nebo náhodě. Tato technika funguje na základě jednoduchého pravidla. Prostě dostanete to, na co se zaměříte. Když k tomu upnete veškou víru, energii a pozornost, tak to do svého života přitáhnete. Když vsadíte na manifestační techniku 777, během pouhých sedmi dní dosáhnete vytouženého životního cíle. Jde o univerzální nástroj, který platí za všech okolností.

Takto si metodu snadno vyzkoušíte

K tomu, abyste si ověřili účinnost manifestace 777 na vlastní kůži, budete potřebovat pouze list papíru, tužku a několik minut. Existuje několik způsobů, jak si metodu můžete vyzkoušet, ale tento je nejrychlejší a nejjednodušší. Postupujte následovně.

Ruka píše iZdroj fotografie: Depositphotos

1) Zvolte si jasné prohlášení

Stručně zformulujte text prohlášení, které vyjadřuje, po čem toužíte. Zvolte přítomný čas, jako například: „Mám úspěšnou kariéru učitele.“ nebo „Chystám se na rande s Radkem“. Přestože nic z toho v podstatě zatím nemáte, taková formulace je nezbytná. Funguje tak totiž zákon o předpokladu, který je součástí manifestační techniky. Zatímco přání píšete, vesmír ho už splnil. Předpokládáte úspěch a ten se dostaví.

2) Každé ráno větu sedmkrát napište

Jakmile vstanete z postele, znovu napište sedmkrát za sebou své prohlášení. Nejlepší je to udělat opravdu hned ráno, dokud jste ještě rozespalí, protože vaše mysl je ještě propojená se světem snů. Je tak mnohem snazší všemu věřit, než když se dostanete do pracovního tempa a realita zastíní to, co si opravdu přejete.

3) Večer opět přání sedmkrát zopakujte

Rituál si zopakujte znovu večer, než si půjdete lehnout. Stejné prohlášení napište sedmkrát ideálně v době, kdy už jste hodně ospalí.

4) Opakujte manifestaci celý týden

Po dobu jednoho týdne si každé ráno a každý večer prohlášení sedmkrát napište. Během sedmi dnů byste svoje přání měli napsat celkem 98krát.

Ruce míří k nebi iZdroj fotografie: Depositphotos

5) Udržujte si víru v sílu manifestace

Aby celá manifestační technika 777 byla úspěšná, musíte si celý týden udržet víru, že dosáhnete toho, o čem sníte.  

Co si myslíte o manifestačních metodách?

Zdroj: Twice
Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články