Výklad karet do dalších dnů podle Johanky Roze: Samota, nebo společnost? Každý teď potřebuje něco jiného

Procházet procesem rozpadu a vzniku něčeho nového není snadné. Je to však příležitost vyzkoušet věci dělat jinak. A je jen na vás, zda na to budete sami, nebo ne.

tarot divokého lesa i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Máte rádi společnost svých blízkých, nebo potřebujete být sami, když něco řešíte? Hledat odpověď v sobě, nebo se poradit s někým druhým? Každý občas potřebuje poradit, svěřit se, sdílet. Pomoc můžete najít i v kartách. Jmenuji se Johanka Roze a připravila jsem si pro vás karetní vhled do dalších dnů. Věnuji se kartám už více než deset let a ráda pomohu i vám. Kdo cítí potřebu osobního kontaktu, může mi napsat e-mail. Mou adresu naleznete na konci článku.

Tarot divokého lesa

Tentokrát jsem si přizvala na pomoc Tarot divokého lesa, který je úzce spjatý s přírodou. Poslední dny nám příroda ukazuje, jak krásné a blahodárné umí být babí léto. Jako by nás příroda volala, ať místo povalovaní se na pohovce vyrazíme na čerstvý vzduch, na sluníčko, do lesa, k řece. 

Pročištění 

V posledním výkladu jsem se nejvíce zaměřila na téma rozpadu. Dovolte, ať se ve vašem životě rozpadne a odejde z něj vše, co už tam nepatří. Je to změna. Pročištění energie, jako když se vzduch vyčistí během bouřky. Tak je to i ve vašem životě. Bez ohledu na to, jak blahodárný tento proces je, můžete ho vnímat jako těžké období. Občas i smutné a plné obav. 

karta Pročištění iZdroj fotografie: Johanka Roze

Každý to má jinak 

Nabízí se tu dvě možnosti. Potřebujete-li se obklopit svými blízkými pro pocit bezpečí, udělejte to. Dovolte si i oslavit, co končí. Však ono se také říká „sdílená starost, poloviční starost“. A o radosti že „sdílená radost, dvojnásobná radost“. Vzájemná podpora a respekt jsou posilující. Ne každý však rád pobývá mezi lidmi, když prochází změnou. Někteří jsou naopak rádi sami.

karta Radost iZdroj fotografie: Johanka Roze

Tady je ovšem na místě výzva – vyjděte na vzduch do zeleně. Třeba podél řeky. V tichosti pozorujte, co se kolem děje. Jak příroda dozrává, a přitom je stále plná síly. Poklidné bytí pod korunou stromů. Tichá procházka kolem řeky. I takto prosté věci vám mohou přinést potřebnou úlevu a dočerpání síly. 

Přechod v Tvořivost 

Ať už se rozhodnete obklopit se svými blízkými a sdílet s nimi, co zrovna prožíváte, nebo se obrátíte do samoty, důležité je mít na paměti, že vše se stále proměňuje. Že nové nahrazuje staré – období přechodu ohlašuje příchod něčeho nového. Zároveň je to krásná příležitost zkusit to jinak – naopak. Jste společenští? Zkuste samotu. Jste samotářští? Zkuste společnost. 

karta Tvořivost iZdroj fotografie: Johanka Roze

Ten, kdo má jasno, kam dál vedou jeho kroky, nechť vykračuje s jistotou a klidem. Ten, kdo tápe a hledá, může zkusit to první, co ho napadne. Během cesty se vše poskládá. Buďte si jistí, že odpovědi přijdou a nové možnosti se objeví. 

Žehnám vám, milí čtenáři a čtenářky, ať dokážete své životní změny prožívat s radostí a lehkostí. S těšením se na něco nového a krásného. A mějte na paměti, že každý touží po něčem jiném a naše vzájemná podpora a respekt jsou tou největší hybnou silou. Proměňují strach v odvahu, odhodlání a jistotu. 

tarot divokého lesa iZdroj fotografie: Johanka Roze

V případě potřeby osobního kontaktu mi neváhejte napsat na e-mail [email protected].

Řešíte si věci raději v sobě, nebo vše rádi sdílíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články