Štír a jeho přístup k přátelství. Zde je 10 důvodů, proč je tím nejlepším člověkem, jakého ve svém okolí můžete mít

Štíři dokážou být opravdu skvělí přátelé. Toto znamení zvěrokruhu má úžasné vlastnosti a přátelství s nimi je opravdu darem z nebes.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lidé narození ve znamení Štíra jsou velmi vášniví, asertivní, občas klidní, jindy divocí. Důležité pro přátelství však je, že jsou zde pro vás opravdu vždy, když je potřebujete. Nezáleží na tom, jestli je ještě brzy ráno nebo pozdě v noci. A je jedno, zda voláte ve chvíli, kdy se to moc nehodí. Štír si pro vás udělá čas kdykoli to bude třeba. Je opravdovým přítelem na celý život.

Štíři jsou věrní

Jedinci narození ve znamení Štíra jsou stálí, pevní a věrní. Mají tendenci být hluboce loajální kvůli intenzivním emocím, které mají ve svých vztazích. Každý vztah berou opravdu velmi vážně, ať už je to vztah mezi přáteli nebo vztah romantický. V každém případě do něj vkládají vždy spoustu času a také mnoho energie. To potvrzuje fakt, že se na Štíra můžete obrátit opravdu kdykoliv budete potřebovat. Pozor však na to, abyste jejich dobrých vlastností nevyužívali.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Štíři možná okolo sebe nemají velkou skupinu kamarádů, ale všem přátelům jsou opravdu blízko. Bývají loajální, oddaní všemu, co dělají, a totéž platí pro jejich vztahy. Touží vám ukázat, že na ně se můžete vždy spolehnout. Chvíli jim trvá, než začnou důvěřovat a přijímat nové osoby do svého úzkého kruhu. Jakmile získáte jejich důvěru, budete mít mezi sebou hluboké pouto, které zřejmě vydrží po zbytek vašeho života. Štíři jsou oddaní a své přátele mají opravdu rádi.

Hodně se toho naučíte

Štíři jsou otevřenou knihou a bývají tajemní, pokaždé se o nich můžete dozvědět více. Na povrchu se zdají chladní, ale uvnitř takoví nejsou. Jsou to lidé, kteří vás budou podporovat, i když si sami nebudete věřit. Jsou tu od toho, aby vás zvedli, pokud se budete cítit na dně. Sami jsou velmi odhodlaní a nikdy se nevzdávají. Tvrdě pracují a snaží se získat respekt, důvěru a loajalitu. Pozor na lhaní, Štíři vždy poznají, když jim někdo lže, a lháře opravdu nesnáší.

Jsou to odvážné osobnosti, které si jdou za svým. Jejich odvaha by vás mohla inspirovat. Štíři nemlčí, pokud s někým nesouhlasí, budou o tom mluvit. Jestli si budete procházet těžkými časy, Štír vám řekne svůj názor a bude tu pro vás, kdykoli jej budete potřebovat, navíc vždy vědí, jak oplatit laskavost. Ačkoli dost hovoří, ticho jim nevadí a cítí se v něm příjemně. Můžete s nimi i mlčet, nebo naopak prodiskutovat cokoli ze svého života, ani temných témat se Štíři nebojí.

Jací jsou vaši přátelé?

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články