Údajně má každé znamení zvěrokruhu své psychopatické vlastnosti. Které se ukrývají ve vás?

Tentokrát se horoskop zaměřil na negativní psychopatické vlastnosti každého znamení. Seberte všechnu odvahu, kterou máte, a ověřte si ty své nebo svého partnera.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

To, jaké psychopatické rysy máte, lze snadno určit podle znamení, v němž jste se narodili. Většina lidí věří, že jejich hvězdné znamení je silným ukazatelem osobnosti a také vlastností, které si ani oni sami neuvědomují. Informace poskytované vesmírem jsou často přesné, a tak jim lidé stále více důvěřují. A není se čemu divit. V článku se zaměříme na ty méně lichotivé informace o vaší osobě.

Beran

Beran se vyznačuje častým riskováním a ztrátou kontroly nad čímkoliv. Právě proto se chová, jako by se ničeho nebál. Nevšímá si ostatních, protože je poháněn vzrušením z dobrodružství. Může se stát naprosto nespolehlivým a nezodpovědným.

Býk

Býci kombinují závist a samolibost, aby si vynahradili prázdnotu, kterou v sobě mají. Mohou se snažit prosadit tím, že předčí ostatní a zamaskují svůj pocit prázdnoty, ale nikdy se jim to nepodaří. Jejich okolí je umí stejně dobře odhalit.

Blíženci

Jsou mistry lží a svádění. Mají vynikající schopnost pozorovat ostatní, kterou využívají k manipulaci s lidmi, aby získali to, co chtějí. Vždy vědí, jak si zařídit dosažení svých vlastních cílů.

iZdroj fotografie: Piqsels

Rak

Raci se mohou stát opravdovými psychopaty. Dokážou svého partnera přesvědčit, že se k sobě dokonale hodí. Malují si nádhernou vizi budoucnosti. Jakmile dostanou druhého člověka do své sítě, stávají se sobeckými a majetnickými.

Lev

Ve společnosti jsou skvělí a okouzlující. V soukromí naopak terorizují svou rodinu a přátele. Stejně tak dokážou zapůsobit na ostatní. Zároveň jsou paranoidní a podezřívaví.

Panna

Panny v práci projevují svou temnou stránku. Udělají cokoli kvůli povýšení, které jim právem náleží. V případě potřeby se navážejí do kolegů a lžou o jejich schopnostech, aby získaly, co chtějí.

Váhy

Za svatou maskou skrývají sadistickou, násilnickou a manipulativní osobnost. Ačkoli se zdají být ve své podstatě ctnostnými osobami, zároveň odsuzují a opovrhují všemi ostatními. S Váhami si není radno zahrávat.

iZdroj fotografie: Piqsels

Štír

Štír je skutečný sexuálně orientovaný psychopat. Chce získat kohokoli a cokoli podle toho, na co má chuť. To vše bez jakýchkoli výčitek a obav. Jsou poháněni svou vášní a baví je vše, co s ní souvisí.

Střelec

Střelci pracují jako obchodníci. Dlouho se připravují na svou prezentaci a umí ostatní přesvědčit o své spolehlivosti. Jakmile si získají něčí důvěru, mohou s ním manipulovat a dosáhnout čehokoli, co chtějí.

Kozoroh

Jsou známí svou podezíravostí a pomstychtivostí. Bojí se však tyto vlastnosti vynést na světlo světa, protože nechtějí čelit tomu, kým ve skutečnosti jsou. Rozhodně nechtějí převzít odpovědnost za činy, které by je mohly zahanbit.

Vodnář

Vodnář je antisociální psychopat. Odmítá dodržovat pravidla a společenské normy. Rád profituje z klamání ostatních. Je to mistr přetvářky, který nedokáže plánovat budoucnost.

iZdroj fotografie: Piqsels

Ryby

Jsou charismatické a obdařené uměleckým talentem. Díky svým šikovným a okouzlujícím osobnostem se snaží připojit k nadaným týmům, které je přijmou. Vyzývají ostatní, aby jim ochotně a s radostí sloužili, zatímco ony se nemusí soustředit na nic jiného než na svou práci.

Jaké negativní vlastnosti máte?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články