Předpověď kartářky na tento týden: Konec trápení. Novoluní nás vede ke změně ve vlastní prospěch

Pokud toužíte mít v nastávajícím týdnu jasno v partnerských vztazích a lásce, pomocnou ruku vám nabízejí tarotové karty a jejich výklad od proslulé Johanky Roze.

Tarotové karty i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Cesty lidských životů jsou nepředvídatelné. Vydat se tím správným směrem může být skutečná výzva. Zejména, pokud jde o lásku a partnerské vztahy. Mé jméno je Johanka Roze a připravila jsem si pro vás předpověď na následující týden. Prostřednictvím tarotu, tentokrát Havraního, společně odhalíme, kdo vás vysává, a nastíníme si cestu, jak se neblahých vlivů můžete zbavit. Jenom tak je totiž možné najít vnitřní klid, lásku a štěstí.

Zbavte se trápení ve svém životě

Odkrýváním tajemství budoucnosti podle tarotových karet se zabývám už přes deset let. Odpovím vám na dotazy ohledně vztahů, práce, duše. Dnes se společně podíváme na vztahové otázky, které vás v nadcházejícím týdnu budou trápit. Tyto dny totiž procházíme novoluním. Je to okamžik, kdy je na naší zemi největší tma. Nic není vidět. Za to můžeme velmi silné pociťovat, co naše srdce volá.  Volá radostí z toho kde a s kým jsme, nebo naopak cítíme pochybnosti a máme pocit, že trpíme?

Rytíř mečů a Král pentaklů jsou dvě silné tarotové karty, které nám jasně sdělují, jak si s vyřešením této hádanky máme poradit. Rytíř mečů disponuje velmi prudkou energií. Umí s trápením v našem životě rychle zatočit. To se však stane, jen pokud se opravdu pevně a upřímně rozhodneme. V opačném případě nám trápení ještě přidá. Děje se tak hlavně proto, abychom se přestali konečně vymlouvat a udělali si jasno. Skoncovali s tím, kdo nás vysává.

Tarotové karty rytíř meče a král pentaklů iZdroj fotografie: Johanka Roze

Pozor na vichřici v milostných trojúhelnících

Oproti němu je Král pentaklů doslova muž našich snů. Je to šarmantní, spravedlivý a šlechtěný muž, který má skutečný potenciál měnit naše sny ve skutečnost. Znamená rovněž ujištění, že jdeme správnou cestou, na které nás bude podporovat. Tito dva muži zcela odlišných energií mohou ovlivnit náš život víc, než dokážete domyslet. Dejte si tedy mé milé dámy pozor na to, komu budete v dalších dnech věnovat svou pozornost. A také na to, kdo má vaši důvěru.

Zejména pro následující týden platí, že jednomu z těchto mužů dáme sbohem a jiného přivítáme v našem životě. Větší obezřetnost si situace vyžádá u milostných trojúhelníků, kde to vypadá na pořádnou vichřici. Snažme se ale zůstat klidné v roli pozorovatele. Vyplatí se to, což signalizuje i poslední karta této trojice, Eso pohárů. Symbol úlevy, radosti, štěstí. Skutečná odměna za naše odhodlání.

Tarotové karty eso poháru iZdroj fotografie: Johanka Roze

Představte si život, jaký chcete žít

Je to ve skutečnosti velmi snadné. Pokud ve svém životě nyní prožíváte období bez partnerské lásky, karta Eso poháru vám připomíná, že je čas začít si plnit svá přání. Udělejte první krok. Začněte snít a představte si svůj další život takový, jaký chcete žít. Ve všech barvách, tónech, pocitech. Touha po lásce se může brzy stát realitou. Pomohou vám v tom i zářící perseidy, které můžeme vidět během srpnových nocí na obloze. Jsou totiž od nepaměti spojené s vysíláním přání do vesmíru.

Co říkáte na předpověď kartářky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články