Kartářka na poslední prázdninové týdny předpovídá úspěch. Může nastat velká životní změna

Druhý prázdninový měsíc se nese na vlně pohody a podle předpovědi tarotových karet se jeho druhá polovina pro někoho může stát startem k zářivé budoucnosti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Srpen se zatím podle astrologů i kartářů jeví jako pohodový měsíc. Dobrým znamením byl dorůstající Měsíc. Zatímco úvodní týdny srpna byly bezchybné, závěr měsíce se může zdát o trošku horší. Přesto ale je o co stát. Taroložka a psycholožka Ludmila Chomutovská konstatovala, že konec léta vám může přinést úspěch.

Nastartujte kariéru nebo podnikání

Bez práce ale nejsou koláče. Takže je nutné, abyste na sobě zapracovali, pokud se má úspěch dostavit. Taroložka zjistila, kdy je dobré hýřit během srpna tou největší aktivitou. Zatímco první srpnové dny byly jako stvořené pro nástup do práce a pro zkoušení nových věcí, postupů a vztahů, druhá polovina srpna je nejlepší dobou, kdy nastartovat novou kariéru nebo podnikání.

Nejpříznivější dny pro vyladění rodinných vztahů jsou mezi 15. a 20. srpnem. Pokuste se tyto dny trávit se svou drahou polovičkou nebo navštivte příbuzné. Současně se tyto dny ponesou ve znamení nízké energetické aktivity, takže bude lepší, když se nebudete vrhat do náročných úkolů a mezi blízkými si v klidu odpočinete. Zlepší vám to náladu.

Myslete i na zdraví a odpočinek

Po lehčím odpočinku v kruhu rodiny a přátel se budete cítit skvěle a budete mít čistou hlavu. Je to dobrý plán i kvůli tomu, co vás nemine v následujícím období. Budete totiž neúnavně sršet energií. Ideální dny budou 20., 21., 25., 30. a 31. srpna. Pocítíte příval téměř nadpozemské síly a budete mít podporu okolí. V ty dny je nejlepší rozjet nové podnikání. Ale pozor. Ve dnech 23. a 24. srpna raději nic nedělejte. Můžete se totiž cítit podrážděně a unaveně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Máte-li zdravé ambice, taroložka předpovídá, že 27. a 29. srpen budou přát kariéře nebo novému podnikání. „Dne 27. srpna je novoluní v Panně v kvadratuře s Marsem, což znamená, že se nový byznys pohne kupředu. Od 29. srpna se Mars stěhuje do Blíženců a věci se vám budou dělat snadno, zejména díky týmové práci,“ říká kartářka.

Život se může změnit k lepšímu

Důležité ovšem je mít na paměti, že hodně záleží na vašem vnitřním rozpoložení. Vždy máte několik možností, jak se zachovat. Třeba do všeho jít po hlavě nebo jen vidět příležitost a vyčkat, jak se vše vyvine. Energie posledního měsíce léta člověku umožní nahlédnout hluboko do svého podvědomí a zjistit, kde má nejsilnější stránky. Pak je snazší dosáhnout úspěchu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dorůstající Měsíc od 28. do 31. srpna bude signálem, že pokud se na to cítíte a máte dost odvahy, můžete začít nový byznys nebo realizovat klíčové projekty. Je to ta nejvhodnější srpnová příležitost, kdy si můžete začít plnit své sny. Když se vám to podaří, budete mile překvapení, jak se váš život zlepší. Nezapomeňte, že jen vy jste režiséry svého života.

Zdroj: Horoscope

Co říkáte na předpověď taroložky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články