Těchto 6 znamení zvěrokruhu má lhaní a zradu prostě v krvi. Dávejte si velký pozor na to, s čím se jim svěřujete

Existují znamení zvěrokruhu, která jsou lhaním přímo proslulá. Buďte opatrní, dokážou lhát i o malichernostech.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Sklony ke lhaní lze podle astrologů snadno vyčíst z toho, v jakém znamení zvěrokruhu se člověk narodí. A to není vše – podle specialistů existuje přesně 6 znamení, která jsou lhaním přímo posedlá. Okolo těchto lidí byste měli být opatrní. Dokážou kromě triviálních věcí lhát i o podstatných událostech v jejich životech. Není proto radno se jim příliš svěřovat.

Ryby

Lidé narození ve znamení Ryb patří bez debat mezi největší lháře. Často klamou své příbuzné i přátele zcela bez přemýšlení. Oni sami si to neuvědomují a nedělají to rozhodně s cílem někomu ublížit, snaží se jen v očích ostatních vypadat lepší. Rybám se jednoduše zdá, že zkrášlování běžných událostí je udělá oblíbenějšími. Nepatří mezi lidi, kteří by si vymýšleli se zlými úmysly, nesnaží se nikoho shodit, či pomluvit. Je však důležité brát všechny věci, jež vám řeknou, s rezervou.

Vodnář

Vodnáři se vyznačují svou mazaností. Mezi lidmi tohoto znamení se vyskytuje největší množství zrádců. Musíte si v jejich okolí dávat velký pozor na to, o co se s nimi podělíte. Své soukromí a tajemství před nimi raději skrývejte. Musíte také trochu kontrolovat, co vám říkají, a případné podezřelé příběhy si raději vždy ověřit. Rádi takto šíří pomluvy o lidech ze svého okolí, aby sami vypadali lepší, a neberou ohled na to, že to někoho může poškodit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Štíři

Lidé narození ve znamení Štírů jsou ti nejzdatnější lháři a komunikace s nimi může být velmi složitá. Nejhorší je, že jejich lhaní vůbec nepoznáte. Vypadají jako ti nejupřímnější lidé, které kdy poznáte, ale zdání klame. Jsou to mistři ve skrývání emocí, takže z jejich řeči těla nelze často nic vyčíst. Udělají vše pro to, abyste nepoznali jejich záměr. Za nic na světě s nimi nesdílejte žádné vaše citlivé tajemství. Mohou vás zradit, přestože jsou ti poslední, od kterých byste to čekali.

Váhy

Váhy jsou velmi složité znamení. Aby tito lidé dosáhli svých cílů, jsou schopni jít téměř přes mrtvoly. Často se rozhodnou někoho pomluvit jen pro zpestření jejich všedních dnů, pro zábavu. Na rozdíl od Štírů však nedokážou své pocity tak mistrně skrývat, a proto často poznáte, že se vás právě snaží oklamat. Samozřejmě takový není každý, kdo se ve znamení Vah narodil, avšak je dobré neztrácet ostražitost.

Blíženci

Pro Blížence jsou zcela typické dvě rozdílné osobnosti, které tito lidé mají. Obvykle jednu z nich zcela skrývají před světem, a vy tak poznáte jen jejich lepší stránky. Své negativní vlastnosti pečlivě schovávají za zářivý úsměv, ale ve skutečnosti moc dobře vědí, jak si ostatní omotat kolem prstu. Ve svých manipulacích často používají mnoho lží, avšak vždy z nich vynechávají své blízké.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rak

Astrologové tvrdí, že lidé ve znamení Raka jsou náchylní ke lži pouze, pokud se jedná o malé a nepodstatné záležitosti. Ke svým blízkým se snaží být upřímní a říkat jim i nepříjemnou pravdu. Když je situace donutí lhát, trpí výčitkami svědomí. Jejich lhaní je nebezpečné tím, že pomocí drobných lží a výmyslů postupně některé události převypráví zcela jinak. Navíc své lži nikdy nepřiznají, na to mají příliš velkou hrdost.

Jakou máte zkušenost s těmito znameními?

Zdroj: TheMirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články