Diskuze - Česká pošta zrušila zásilky do USA, teď je vrací. Jenže kdo chce poslat balík, musí nejdřív projít celním kolečkem

Diskuze: Česká pošta zrušila zásilky do USA, teď je vrací. Jenže kdo chce poslat balík, musí nejdřív projít celním kolečkem

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články