Zdravotní horoskop pro rok 2021

Co vás čeká a co vás čeká a co vás nemine v roce 2021? Budete mít štěstí, nebo naopak smůlu? To ovlivní datum vašeho narození a s tím spojené znamení zvěrokruhu.

Horoskop i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Pokud jde o horoskopy, každý by chtěl vědět, jak se mu povede po finanční stránce nebo jestli konečně potká pravou lásku. Dnešní horoskop vám ukáže, jaké zdravotní situace můžete očekávat v následujícím roce 2021. 

Beran

Berani by se měli naklonit pozitivním směrem, jinak budou muset počítat s nemocemi. Duševní problémy by se mohli projevit oslabením imunitního systému, což může mít za následek problémy s krevním tlakem.

Beran iZdroj fotografie: Freepik
Beran

Býk

Býci mohou na začátku roku 2021 očekávat nachlazení. Bude potřeba hodně vitaminů a také změna životního stylu. Příští rok jim hrozí dokonce zlomenina nebo podvrtnutí. 

Býk iZdroj fotografie: Freepik
Býk

Blíženec

Stejné nebezpečí číhá také na Blížence. Jestli budou spěchat, můžou si přivodit ošklivou zlomeninu. Na začátku roku je čekají problémy s trávicí soustavou. Dávejte pozor na svůj krevní tlak.

iZdroj fotografie: Freepik
Blíženec

Rak

Raci by měli změnit svůj životní styl, jinak budou ohroženi na zdraví. Hodně se hýbejte a relaxujte. 

Rak iZdroj fotografie: Freepik
Rak

Lev

Problémy s imunitním systémem i žaludeční problémy zažijí v následujícím roce Lvi. Zejména v létě by si měli dát pozor na zažívací systém a jíst hodně potravin, které jsou bohaté na vlákninu. 

Lev iZdroj fotografie: Freepik
Lev

Panna

Jestli mají Panny nějaké stížnosti, které jsou neškodné, i tak za tím může být vážná nemoc. Měly by si nechat pravidelně kontrolovat hladinu cukru v krvi, protože v roce 2021 hrozí riziko cukrovky. Také by měly být opatrné za volantem.

iZdroj fotografie: Freepik
Panna

Váhy

Váhy budou mít v první polovině roku problémy s krevním tlakem, měli by se ujistit, jestli jsou po psychické i fyzické stránce vyrovnaní. 

Váhy iZdroj fotografie: Freepik
Váhy

Štír

Štíři by měli věnovat pozornost srdci a cévnímu systému. Konzumace mastných potravin by měla být tabu, stejně jako kouření.

Štír iZdroj fotografie: Freepik
Štír

Střelec

Střelci by si měli dát pozor na nachlazení, které je může potrápit. Období jaro/léto může být náročnější, protože se může objevit velké okyselení žaludku. 

Střelec iZdroj fotografie: Freepik
Střelec

Kozoroh

Lidé ve znamení Kozoroha si dojdou na odběry krve, krevní tlak, gynekologické vyšetření a vůbec by měli absolvovat veškeré preventivní prohlídky v roce 2021.

Kozoroh iZdroj fotografie: Freepik
Kozoroh

Vodnář

Vodnářům může hrozit cukrovka, pozornost by měli věnovat fyzické bezpečnosti, protože by v roce 2021 mohli mít menší nehodu. 

Vodnář iZdroj fotografie: Freepik
Vodnář

Ryby

Také Ryby by v následujícím roce měly být opatrné při cestách. Nechte se také očkovat, protože se budete chystat do země, kde se vyskytují nebezpečné nemoci. Dostatek pohybu a bohatá strava zajistí, že se vám vyhnou problémy s trávením.

Ryby iZdroj fotografie: Freepik
Ryby
Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články