Zbavení se chrápání přírodní cestou a zdravým nápojem

Chrápání je velký problém, který obtěžuje hlavně okolí. Jak na něho vyzrát jednoduše, rychle a pomocí přírodních metod? Možná postačí vypití jednoho zajímavého nápoje

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Čtenářka nám poslala recept na nápoj, který pomohl jejímu muži s chrápáním: „Už roky jsem se pořádně nevyspala, protože můj manžel šíleně chrápe. Vyzkoušeli jsme všechny druhy metod, navštívili jsme i lékaře. Pak mi jeden z mých přátel řekl o úžasném nápoji, který vyřešil jeho problém s chrápáním. Vyzkoušela jsem ho a brzy jsem začala ráno vstávat odpočatá, protože manželovo chrápání ustalo.“

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Zbavení se chrápání přírodní cestou a zdravým nápojem

Nadměrnou produkci hlenu lze snížit nápojem plným vitaminů

Hlavním viníkem chrápání je nadměrná produkce hlenu. Pokud se nám podaří ji zastavit, máme vyhráno. Zní to neuvěřitelně, ale lze toho dosáhnout za pomoci odšťavňovače. Šťáva z čerstvého ovoce a zeleniny pomůže mimo jiné i naší imunitě. Jistě jste už slyšeli, že je třeba sníst denně 5 porcí ovoce a zeleniny… ale kdo z nás to opravdu dělá?

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Na chrápání pomůže jednoduchý nápoj

Pokud je pro nás problematické myslet na to, abychom dokázali zkonzumovat konkrétní množství zeleniny nebo ovoce, můžeme si ulehčit práci tím, že si hned ráno připravíte čerstvou šťávu. Nejen že uděláte něco pro své zdraví, ale zbavíte se i nepříjemného chrápání.

Lehce dostupné suroviny pomůžou vaší imunitě i klidnému spánku vašich blízkých

Tato šťáva svým složením pomáhá uvolňovat hleny. Pokud setrváte v pravidelné konzumaci, bude brzy vaše chrápání minulostí. Budete potřebovat:

  • 2 jablka,
  • 2 mrkve,
  • 1/4 citronu,
  • 1 malý zázvor.

Mrkev, citron a zázvor očistěte, jablka zbavte jadřinců a vše společně vložte do odšťavňovače. Získanou šťávu vypijte co nejdříve.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Kvůli chrápání se mnozí lidé nevyspí

Neházejte flintu do žita a pokračujte v hledání řešení

Pokud vám ani tento návod nepomohl přestat s chrápáním, můžete zkoušet hledat další cesty. Nejlepším začátkem je návštěva lékaře. Jako první vám může doporučit změnu životního stylu, tedy například abyste zhubli nebo přestali pít alkohol.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Přestaňte pít alkohol

Další možností je aplikace přístroje do úst během spánku. Udržuje vaše dýchací cesty otevřené pohybem čelisti nebo jazyka. Také několik druhů chirurgických zákroků může pomoci zastavit chrápání. Lékař vám může odstranit nebo zmenšit tkáně v krku, případně upravit měkké patro.

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články