Lékárníkovi málem spadla brada, když mu zákazník prozradil, na co používá vazelínu. Geniální inspirace pro všechny, ihned si ji půjdete pořídit taky

Muž šel do lékárny a lékárníka požádal o vazelínu. Jelikož v lékárně nikdo jiný nebyl, lékárník se hned šeptem zajímal, na co ji potřebuje.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Muž se nejprve zarazil. Takovou otázku nečekal a došla mu slova. Začal se rozčilovat, že mu do toho nic není. V tu chvíli mu došlo, že si lékárník pomyslí, že vazelínu chce používat na sexuální hrátky. Pak se rozesmál. Došlo mu, jak je situace absurdní. Nakonec tedy na otázku úplně normálně odpověděl. Reakce lékárníka byla opravdu k nezaplacení.

Lékárníka důvod velmi překvapil

Prodavači léků se úžasem rozšířily oči, ústa nechal dokořán a celkově vypadal opravdu velmi překvapeně. Pak přiznal, že o tom ještě v životě neslyšel. V tu chvíli mu muž vysvětlil, že většina běžců na dlouhé tratě používá nějaký druh lubrikantu. Při běhu se totiž nohavice kalhot a rukávy oděvu otírají o kůži. To může být někdy velice bolestivé. Stejně tak se při běhu opotřebovává kůže na chodidlech. Z těchto důvodů se muž maže vazelínou.

iZdroj fotografie: Pixabay

Běhá totiž pravidelně kolem dvaceti kilometrů a jeho nohy a nehty jsou pak mnohem méně opotřebované. A protože vazelína je levnější než leckteré krémy v samoobsluhách, raději si kupuje ji. Udělá totiž úplně stejnou službu jako předražené značkové krémy. Lékárník mu tedy vydal vazelínu beze slov. Muž přesto ani tehdy nepochopil, proč se ptal, na co ji potřebuje. Zelináře přeci také nezajímá, na co si ženy kupují okurky nebo banány.

Vazelína však opravdu funguje

Možná se to někomu z vás bude také zdát divné, ale vazelína je opravdu levný a všestranný pomocník. Pečuje totiž o vysušenou a popraskanou pokožku, postará se i o popraskané rty a zjemní drsnou kůži. Navíc vazelína léčí drobné rány, odřeniny, nebo dokonce popáleniny. Pomůže také zklidnit pokožku po holení. Mimo to odstraňuje i líčidla. Pravda je také, že pečuje o nehty a jemnou kůži v jejich okolí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vazelína je skvělá také na vlasy. Pomáhá zacelit roztřepené konečky vlasů. Používat ji však nemusíte jen a pouze na tělo. Hodit se jistě bude k oživení kožených bot nebo jako mazivo na panty. Bonusem je, že je neparfémovaná a nedráždí pokožku. Také obsahuje antioxidanty v podobě vitamínu E, a je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku. Až se vás tedy někdo zeptá, k čemu ji potřebujete, můžete vyjmenovat dlouhý seznam všech jejích možných výhod.

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení