Úraz nohy udělal Richardu Müllerovi čáru přes rozpočet. Po několika měsících se ale uzdravený hlásí v plné síle

Po skoro půlroční přestávce se zpěvák Richard Müller vrací do společnosti. Návrat zahájil tiskovou konferencí s Emmou Smetanou.

Richard Müller během koncertu i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Člověk může mít jakékoliv plány, ale pokaždé může přijít něco, co všechno změní. Zvlášť když jde o zdravotní komplikace. Své o tom ví slovenský zpěvák Richard Müller. Do roku 2023 zrovna nevkročil tou správnou nohou. Utrpěl vážné zranění, které ho na určitou dobu postavilo mimo práci a společnost. Naštěstí je v současnosti v pořádku a pomalu se vrací do starých kolejí.

Spolupráce se Smetanou

Müller se naplno vložil do spolupráce s moderátorkou a zpěvačkou Emmou Smetanou. Mají za sebou již jeden projekt. Společně nazpívali ústřední píseň k seriálu Eliška a Damián. Ten je dílem televize Prima. Zpěvák médiím předvedl svůj skvělý stav na jedné z tiskových konferencí, kterou absolvoval společně se Smetanou. Zdravotní komplikace ho postihly hned na začátku roku.

O jejich závažnosti hovoří fakt, že se zpěvák následně ukázal ve společnosti až v květnu. Tehdy se stal hostem jedné charitativní události. Na časové ose bylo viditelné, jak se jeho zdravotní stav stále zlepšuje. Na zmíněné akci měl ještě pomocnou hůl a během koncertu celou dobu seděl. O měsíc později již chodil sám a na tiskové konferenci zářil po boku kolegyně.

Půl roku léčby

Začátek roku 2023 byl těžký nejen pro zpěváka, ale také pro jeho fanoušky. Ti se těšili na všechny naplánované koncerty a akce. Najednou nebylo jasné, jak to s Müllerem vůbec bude. Na svém facebookovém profilu vydal prohlášení a vzkaz svým sledujícím: „Tak jsem se na vás těšil a takhle to dopadlo. Nejméně šest týdnů se neuvidíme. Přeji hodně štěstí, protože to je nejdůležitější.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Richard Müller (@richardmullerofficial)

O všem informuje také web Extra.cz. Naplánované koncerty musely být přesunuty a zpěváka čekala náročná operace. Naštěstí se všechno odehrálo v první polovině roku, která není na počasí zrovna nejpříznivější. Zpěvák má před sebou celé léto, jež hodlá strávit s fanoušky, jak informoval: „Jsem moc rád, že letos v létě jedeme s mojí kapelou na sérii koncertů. Čeká vás nový program, tak neváhejte dorazit, těším se na společné krásné koncertní léto.“

Jaké jsou vaše plány na léto?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články