Fanoušek byl během koncertu vyzván, aby si zahrál společně s oblíbeným hudebníkem. Svým vystoupením odrovnal všechny přítomné

Na jeviště jednoho vyprodaného koncertu byl pozvaný svou oblíbenou kapelou tento mladík. To, co se potom stalo, vyrazilo všem přítomným dech.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je vždy neuvěřitelně krásné vidět, jak si slavní hudebníci zvou nadšené fanoušky k sobě na pódium, aby s nimi společně vystoupili. Nejinak tomu bylo také u tohoto mladíka, který byl tak talentovaný, že překvapil i samotného zpěváka Garyho Clarka Jr. To, jak vyprodané vystoupení v The Met Philadelphia s mladíkem vypadalo, můžete vidět na videu v tomto článku. Celý příběh si tak nyní můžete přečíst níže. 

Narozeninová oslava se změnila v celoživotní zážitek

The Met Philadelphia je nádherné místo, které hostí světoznámé umělce, komiky a divadelní představení již od dob jeho otevření v roce 1908. Zajímavý příběh se zde však odehrál před dvěma lety, kdy zde vystupoval Gary Clark Jr. a na pódiu to rozbalil spolu s jedním mladíkem z publika. Tento mladík se jmenoval Jeff a v den koncertu zde slavil spolu s přáteli své osmnácté narozeniny. Jeff je kytarista a na koncert chtěl hlavně proto, že je Gary Clark Jr. jeho idol.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jeffa však nikdy nenapadlo, že by si ho jeho idol vzal s sebou na pódium a dal mu prostor, aby si s ním zahrál na kytaru. Ve videu můžete vidět, jak je mladík plný vzrušení a jak celý dav jásá. Jeffovi se museli v hlavně přemítat různé myšlenky, přeci jen takový dav lidí, kteří jásají vaše jméno není úplně běžná záležitost. Poté už jen mladík spolu s idolem vzali do rukou kytary a začali hrát.

Z mladíkovo intenzivního sóla byl unešený i sám Gary Clark Jr.

Jeff svým výkonem všechny překvapil a dokázal, že je v pouhých 18 letech špičkovým kytaristou. Gary Clark Jr. nechal mladého hudebníka po jeho prvním výkonu ještě pár minut v záři reflektorů a pak přistoupil k mikrofonu. Jeho chraplavý hlas převzal veškerou pozornost ve stadionu a Jeff se mezitím přimíchal ke kapele. Ve videoklipu můžete následně vidět v čase 5:25, jak si Jeff zahraje senzační kytarové sólo, při kterém dav prostě šílí.

Toto intenzivní sólo však překvapilo i samotného Garyho Clarka Jr. Bylo to vidět ve chvíli, kdy zaklonil svoji hlavou a zasmál se, jako by chtěl říct: „ten kluk je fakt dobrej. Jakmile však talentovaný fanoušek skončí se svým strhujícím sólem, kapela hraje dohromady dále. V jednu chvíli se Jeff a Gary Clark Jr. dokonce postavili k sobě a společně spustili duo na své nástroje. Prostě narozeninový dárek, který by si přál každý.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články