Nápoj z citronu, zázvoru a okurky podpoří metabolismus. Spálíte přebytečné tuky snadno a rychle bez nesmyslných diet

Hubnout nemusíte jen pomocí složitých a nepříjemných diet, které vám brání jíst to, co máte rádi. Pokud se nebudete přejídat, s tímto nápojem můžete jíst opravdu všechno co máte rádi.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

S hubnutím se pere obrovské množství populace. Asi není žádným tajemstvím, že je hubnutí více v zájmu žen než mužů. Zbavit se přebytečného tuku nemusí být tak složité, jak se na první pohled může zdát. Vynechat můžete dokonce i všechny ty nesmyslné diety, při kterých sice rychle zhubnete, ale kila se velmi rychle vrátí zpět. Pokud chcete zhubnout tak, aby byl váš efekt dlouhodobý, lze toho docílit poměrně snadno.

iZdroj fotografie: Pixabay
Jak spalovat tuky? pomoci může i zajímavý nápoj

Pomůže vám pravidelně alespoň trochu cvičit. Pravidelně neznamená každý měsíc, ale každý den trochu. Dále také zlepšujte metabolismus a stravujte se přiměřeně. Nápoj, na který zde najdete recept, pomáhá se zlepšením metabolismu, které nastartuje rychlejší spalování tuků. 

Recept na nápoj

Pro přípravu nápoje podporující metabolismus budete potřebovat:

  • 1,5 litru obyčejné vody z kohoutku
  • 1 polévkovou lžíci strouhaného zázvoru
  • 1 okurku
  • 1 střední citron
  • cca 12 listů čerstvé máty
iZdroj fotografie: Pixabay
Základem jednoduchého nápoje jsou běžné suroviny

Pokud máte všechny tyto ingredience nachystané, můžete se pustit do přípravy zázračného nápoje. Není na ní vůbec nic složitého, nehledejte v receptů žádné záludnosti. Nachystejte si džbán nebo konev se sítkem a nalijte do něj 1,5 litru obyčejné kohoutkové vody.

Myslete na to, že nádoba musí být dostatečně velká, hladina vody ještě stoupne pod tíhou zeleniny, kterou do ní vhodíme. Okurku i citrón pořádně omyjte a nakrájejte na tenké plátky. Spolu se lžící zázvoru a natrhanými lisy máty je nasypte do dostatečně velké nádoby s vodou. A to je vše.

iZdroj fotografie: Pixabay
Pravidelné pití nápoje dokáže skutečné zázraky

Nápoj ale nemůžete začít pít hned, protože se ve vodě nejprve musí všechny látky dostatečně vylouhovat. Umístěte proto vodu na noc do lednice a pijte ji až druhý den. Překvapí vás jeho lahodná a osvěžující chuť. Když budete tento nápoj pít pravidelně každý den, můžete na sobě již za 5 dní pozorovat rychlejší spalování tuků, díky kterému začnete hubnout. 

Zdroj: TNN Health

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články