Jak na vysoký krevní tlak? Pomůže tato jednoduchá osvědčená metoda

Vysoký krevní tlak je jednou z nejčastějších civilizačních chorob. Ne nadarmo se mu přezdívá tichý zabiják – nedojde-li k jeho včasnému odhalení a léčbě, mohou onemocnění s ním spojená vést až k úmrtí. Naštěstí existují osvědčené způsoby, jak tento zdravotní neduh výrazně zmírnit.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V čem tkví ono nebezpečí? Následkem dlouhodobě zvýšeného krevního tlaku nastává postupné poškození cév. Na základě toho pak dochází ke vzniku chorob kardiovaskulárního systému. Mezi nejčastější z nich patří mrtvice, žilní trombóza a ischemická choroba srdeční.

Pomůže příroda

Není náhoda, že se stále více z nás navrací tam, odkud jakožto lidský druh pocházíme – do přírody. Právě příroda nám poskytuje účinná řešení různých zdravotních problémů. Tato metoda, která pomohla řadě pacientů trpících hypertenzí, není výjimkou.

iS krevním tlakem zatočí i přírodní pomocníci

U zmírnění příznaků vysokého krevního tlaku však její účinky ani zdaleka nekončí. Kromě boje s tímto neduhem napomáhá i k posílení imunity a stabilizaci hladiny cholesterolu. Na rozdíl od synteticky vyráběných léků, které je třeba brát dlouhodobě, jsou výsledky působení přírodních látek na lidský organismus patrné mnohem dříve – většinou už po pouhých pár dávkách.

iZdroj fotografie: Pixabay
Pomůže příroda

Ingredience

Na výrobu této efektivní směsi budeme potřebovat tyto přísady:

  • Kousek nastrouhaného zázvoru (dle citlivosti pacienta)
  • Česnek – střední stroužek
  • Jablečný ocet – polévková lžíce
  • Med – čajová lžička
  • Šťáva z citronu – čajová lžička

Postup přípravy

Všechny přísady vložíme do mixéru. Tam je mixujeme na plné obrátky po dobu cca 30 sekund, aby došlo k úplnému rozemletí všech přísad. Následně oddělíme výslednou tekutinu od zbytku a přelijeme ji do lahve. Tu uložíme do chladničky. Aby nedošlo ke ztrátě potřebných látek, v tomto prostředí uchováváme směs po dobu maximálně 5 dní, poté třeba vytvořit dávku novou.

iZdroj fotografie: Pixabay
Zázvor má na tlak blahodárný vliv

Užívání

Lžíci této přírodní směsi užíváme 2krát denně – nejlépe ráno a večer, a to po dobu jednoho týdne. Toto dávkování doporučujeme nepřekračovat. Účinek všech obsažených ingrediencí je natolik silný, že pozitivní změny je možné pozorovat již po pouhých pár dnech jejího užívání. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články