K autu přišlo na kost promrzlé zvířátko, které nutně potřebovalo pomoct. Tohle je jeho proměna

Maličké a na kost promrzlé zvířátko se sotva dobelhalo k autu s žádostí o pomoc. Jeho proměna, zachycená na video, je opravdu úžasná.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po celém světě se pohybuje obrovské množství toulavých psů. Někteří z nich se na ulici už narodili, jiní se zde ocitli náhodou. V tom horším případě je odložili jejich bývalí majitelé. Osudy těchto tuláků bývají mnohdy smutné a tragické. Naštěstí jsou mezi námi stále lidé, kteří se snaží těmto opuštěným tvorům pomáhat a hledat jim nový domov. Stejně jako hrdinové zveřejněného videa.

Štěně muselo být staré jen několik týdnů

Toulaví psi se často zdržují na odlehlých místech, kde mají pocit bezpečí. Při hledání potravy se však uchylují do měst a blízko k lidským obydlím, kde jim dobří lidé občas pohodí zbytky jídla. Často se však stává, že se psi zaběhnou, ztratí nebo se zmatení ocitnou na cestách a frekventovaných silnicích. Tyto jejich toulky však často končí tragicky.

Jak uvádí web ZvířecíZprávy, až desetina psů končí pod koly aut. Řidiči zvíře často vůbec nevidí, nebo si jej všimnou až příliš pozdě, a proto nestačí zabrzdit. Nejvíce takových případů se stává v noci či v zimě, kdy je horší viditelnost. A právě na silnici našli lidé maličkého, promočeného a na kost promrzlého drobečka, který sotva pletl nohama. Hrozilo mu zde velké nebezpečí. Řidič auta si tvorečka naštěstí včas všiml, přijel k němu a zastavil. Z blízka bylo patrné, že se jedná o velmi malé štěňátko staré jen několik týdnů.

Dojemné video ukazuje úžasnou proměnu

Celou situaci natočil jeden z pasažérů auta. Video poté zveřejnil na TikToku, ale vy se na něj můžete podívat přímo zde. Nalezený pejsek se na něm třepe zimou a strachy. Nakonec se nechá vzít do náruče a zabalit do ručníku. Následně je již natočena jeho úžasná proměna, během které se z vystrašeného tvorečka stalo šťastné a hravé štěňátko.

@petslouv #resgateanimal #rescuepuppy #pet #dog #puppy #adote #maede4patas🐶❤️ #rescue #foryoupage #foryou ♬ What Was I Made For? [From The Motion Picture „Barbie“] – Billie Eilish

Nahrávka je důkazem, že láska dokáže nemožné. Malý psík bude svým majitelům jistě vděčný za záchranu. Sdílené video má již tisíce zhlédnutí i komentářů, ve kterých se opakuje velký obdiv a poděkování dobrým lidem, kteří štěně zachránili a ujali se ho. Stejně jako farmář, jenž si domů odnesl nalezené kotě. O jeho dobrodiní jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali.

Co říkáte na pejskovu proměnu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články