Přinášíme bolestnou zprávu. Zpěvačka ze SuperStar, které fandil celý národ, odešla do nebe

Hudebnice před deseti lety přiznala, že se kvůli smrti blízké přítelkyně utápěla v depresích a chtěla si sáhnout na život. Temné období prý ale měla překonat.

Mikrofon na podiu v detailu i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Hudební svět se zahalil do smutku. V pouhých sedmačtyřiceti letech náhle zemřela zpěvačka Mandisa, která se proslavila v pěvecké soutěži American Idol. Bezvládné tělo hudebnice bylo objeveno v jejím domě v americkém Nashvillu. Příčina smrti je předmětem policejního vyšetřování. Zpěvačka však už dříve přiznala, že dlouhodobě bojuje s depresemi. Dokonce zvažovala i sebevraždu.

Okolnosti úmrtí hudebnice vyšetřuje policie

„Můžeme potvrdit, že Mandisa byla nalezena ve svém domě mrtvá. V tuto chvíli neznáme příčinu smrti ani další podrobnosti. V tomto neuvěřitelně těžkém období vás prosíme o modlitby za její rodinu a úzký okruh přátel. Mandisa byla hlasem povzbuzení a pravdy pro lidi čelící životním výzvám po celém světě,“ stojí v příspěvku na oficiálním instagramovém účtu zpěvačky.

Úmrtí svíčka a květina

Nadějná zpěvačka nás tragicky opustila v pouhých 31 letech. Chvíle hrůzy popsali její fanoušci

Okolnosti úmrtí hudebnice, která se nejvíce proslavila účastí ve finále páté řady pěvecké soutěže American Idol, což je obdoba české SuperStar, šetří policie ve městě Franklin. Média naznačují, že si na život mohla sáhnout sama. Podle webu NBCNews totiž už před sedmi lety během rozhovoru pro televizní pořad Good Morning America přiznala, že trpěla těžkými depresemi a zvažovala sebevraždu.

Byla blízko tomu, aby si sáhla na život

Psychické problémy se u zpěvačky objevily poté, když v roce 2014 podlehla rakovině prsu její blízká přítelkyně Lakisha Mitchellová. „Bylo to špatné. Byla jsem velmi blízko k tomu, abych poslechla hlas, který mi říkal: Můžeš být už teď s Ježíšem. Stačí, aby sis vzala život. Skoro se to stalo. Ale Bůh mi nakonec zachránil život,“ řekla tehdy Mandisa s tím, že se také uchýlila k emočnímu jezení a izolovala se od lidí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mandisa (@mandisaofficial)

Zpěvačka, jejíž celé jméno zní Mandisa Lynn Hundleová, se narodila v roce 1976 v Sacramentu v Kalifornii a už od dětství zpívala v kostele. Hudbu později také studovala. V show American Idol se v roce 2005 probojovala až do finále, kde skončila devátá. Podle webu Variety se po vyřazení ze soutěže věnovala zejména křesťanské a gospelové hudbě. Několikrát byla nominovaná na cenu Grammy a nakonec ji v roce 2014 získala za album Overcomer.

Co říkáte na úmrtí gospelové hvězdy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Zobrazit další články