Zřejmě jsou už zoufalí: Emma Smetana s Jordanem žádají své fanoušky o podporu

Někdejší moderátorka a její profesní i životní partner se odhodlali k velkému kroku. Rozhodli se zrealizovat ambiciózní koncert v karlínské aréně. Prodej lístků ale drhnul.

Emma Smetana a Jordan Haj i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Vyprodat v mžiku Forum Karlín může být pro megahvězdy showbyznysu hračka. Neplatí to ale pro muzikantské duo Emma Smetana a Jordan Haj. Na sociálních sítích totiž někdejší moderátorka prosila fanoušky, aby si na jejich listopadový koncert v této aréně koupili lístky. Hudebníci, kteří tvoří pár i v soukromém životě, zažili den, kdy se neprodala jediná vstupenka. Přitom původně měli podle serveru Život věřit, že se sál bez problémů vyprodá a na koncert dorazí čtyři tisíce lidí.

Byli nemocní nebo nepřišly výplaty

Zájem o koncert, který na svých sociálních sítích Smetana označuje za životní, není takový, jaký si muzikantské duo představovalo. Podpořit prodej lístků se proto bývalá moderátorka rozhodla netradičním a tak trochu zoufalým činem. Nedokáže si totiž vysvětlit, proč lidé vstupenky nekupují. „Nechápu to, buď všichni byli nemocní, nebo nepřišly výplaty. Napsala mi to naše manažerka, odpověděla jsem jí na to, že je to skandál,“ řekla Smetana serveru Extra.

Konverzaci se svou manažerkou, která hudebnici upozornila, že neprodání jediného lístku za den je kuriózní, zveřejnila na sociálních sítích a doprovodila to prosbou mířenou na své příznivce. „To Forum! Okamžitě nám tu statistiku někdo napravte, moc prosím!! Kup si alespoň jeden lístek,” napsala Smetana podle serveru na své sociální sítě. Vyprodat několikatisícové Forum Karlín je hodně vysoká meta.

Zoufalá prosba zabrala, prodej šlape

Smetana s Hajem se svého snu nevzdávají a věří, že se jim podaří ambiciózní plán zrealizovat. Poněkud svérázná prosba o pomoc totiž našla své adresáty a prodej lístků na listopadový koncert dvojice se zvýšil a skvěle prý šlape. „I kdyby na koncert přišlo jen to množství lidí, co mají už teď koupený lístek, budu moc šťastná,“ pochvalovala si Smetana s tím, že pravděpodobně šlo o jeden nevydařený den, kdy lístky nešly na odbyt.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Emma Smetana (@emmasmetana_music)

Z karlínského koncertu má prý dvojice velký respekt, ale těší se na něj.  Dosud totiž vystupovala v podstatně menších prostorech. „Chci, aby to byl nejhezčí a náš největší koncert,“ prohlásila Smetana, která má s Hajem dvě dcery, a tvoří  jeden z nestabilnějších párů českého showbyznysu. Pokud se jim podaří Forum Karlín vyprodat, o vystoupení ve větší O2 Aréně neuvažují. Není to prý nic pro ně.

Co říkáte na prosbu, aby si fanoušci koupili lístky?

Zdroj: Život, Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články