Marika Gombitová chystá grandiózní návrat: Zatím má v plánu 2 koncerty v O2 aréně

Královna slovenské popové scény Marika Gombitová poslala svým fanouškům letní pozdrav. Těší se na dojemné setkání na velkém pódiu.

Marika Gombitová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nejúspěšnější slovenská zpěvačka Marika Gombitová se těší do Prahy do O2 arény, kde bude mít zkraje roku 2024 dva koncerty. A to konkrétně 16. a 30. ledna 2024. O vstupenky je obrovský zájem, protože nikdo si nechce nechat ujít vystoupení hvězdy první velikosti. Přes své obrovské úspěchy, které má Marika za sebou, však zůstává pokorným a skromným člověkem. Tentokrát natočila video pro své věrné fanoušky, v němž upřímně poděkovala za jejich zájem.

Do Prahy míří zpěvačka i muzikál

„Milí přátelé, děkuji vám za krásné přijetí mých připravovaných koncertů v pražské O2 areně. Velmi mě to dojímá. Už teď se na tyto dva lednové koncerty velmi těším,“ sděluje ve videu. Další setkání s Maričinými písněmi mohou fanoušci zažít už letos v září, kdy bude mít v Praze premiéru slovenský muzikál Vyznanie. Hudební dílo s hity skupiny Modus, se kterou vystupovala právě Marika Gombitová nebo Miro Žbirka, se chystá na prkna Divadla Hybernia.

Vyznanie je také název zpěvaččiny nejúspěšnější písně. Skladba s dojímavým textem, který napsal Kamil Peteraj, umocněný úžasnou hudební kompozicí od Janka Lehotského, se v přednesu Mariky právem stala vítězem ve slovenské anketě Hit století. Marika se svým vysoko posazeným hlasem a čistým a upřímným projevem typu „srdce na dlani“ bývá často přirovnána k švédské hudební hvězdě Agnethě Fältskog, bývalé člence legendární skupiny ABBA.  

Čeští fanoušci se dočkají velké hvězdy

Marika svou úspěšnou kariéru odstartovala ve svých 20 letech, kdy se připojila ke skupině Janka Lehotského Modus. Její talent ji brzo předurčil k velkým úspěchům – začala natáčet sólové desky, několikrát zabodovala na Bratislavské lyře nebo na jiných mezinárodních festivalech. Skvěle rozjetou kariéru však přerušila tragická dopravní nehoda v roce 1980, následkem které Marika ochrnula od sedmého obratle k pasu dolů a zůstala upoutána na invalidní vozík.

Marika však v pěvecké kariéře nepřestala, naopak brzy po nehodě natočila další sólové album a pokračovala v koncertování. A právě v lednu 2024 budou mít čeští fanoušci možnost slyšet nejznámější písně Mariky naživo během jejího velkolepého návratu na velká pódia. „Hlavně se těším na setkání s vámi. Lásku, kterou od vás stále dostávám, vám chci vrátit. A vše nasvědčuje tomu, že brzy zavítám i do Prahy. Tak se možná někde potkáme. Srdečně vás pozdravuji a užívejte si krásné léto,“ dodala Gombitová ve vzkazu.

Kterou píseň od Mariky Gombitové máte nejraději?

Zdroj: Extra, Wikipedie
Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články