Pozor! Jestli najdete takto umístěnou ruličku od toaletního papíru na veřejných WC, někdo se vás snaží varovat

Pokud uvidíte na veřejných toaletách toto znamení, dejte si pozor. Předchozí návštěvník se vás snaží varovat před použitím daného WC.

                   

Návštěva veřejné toalety může být spojena s různými více či méně příjemnými zážitky. Často se stává, že zde zklame úroveň nebo čistota daného místa, jež rozhodně neodpovídá standardům, na něž je člověk zvyklý z domova. Poslední dobou se ale rozmáhá znamení, které v kabince zanechává člověk, aby tak varoval další návštěvníky. Pokud tedy na veřejné toaletě najdete toto zvláštní umístění ruličky toaletního papíru, berte to jako varování před používáním tohoto místa.

Mnoho lidí se veřejných toalet štítí

Je pravdou, že používání veřejných záchodů způsobuje mnoha lidem velké problémy a návštěva tohoto místa je pro ně velmi nepříjemným zážitkem. Mnozí z nich se veřejným toaletám opravdu snaží vyhýbat, někdy to jde až do takových extrémů, že vůbec nepijí a nejedí, jen aby nemuseli veřejné WC použít. Hlavními důvody odporu k tomuto místu jsou především jeho silný zápach a špína, jež mnoho lidí odpuzují.

Dalším problémem je také to, že na mnoha toaletách chybí základní hygienické prostředky, které by zde měly být vždy. Jde samozřejmě především o mýdlo, papírové utěrky a toaletní papír. Nejhorší je, když se člověk konečně odhodlá veřejné záchody navštívit, vykoná potřebu a až poté zjistí, že se nemá čím utřít. V tu chvíli by ho málem ranila mrtvice, hlavně pokud u sebe nemá alespoň papírové kapesníky. Z tohoto důvodu se nyní rozmáhá použití znamení, které by mělo návštěvníky upozornit na to, aby právě onu označenou kabinku nepoužili.

Toto znamení varuje ostatní

Možná se vám už stalo, že jste vešli do kabinky na veřejných WC a zaujal vás pohled na prázdnou ruličku od toaletního papíru, jež byla ukryta pod sedátkem toalety tak, že bylo prkénko mírně zvednuté. Člověka, který toto uvidí, to jistě na první pohled velice překvapí, protože něco takové se nevídá zrovna často. Toto znamení se však hojně využívá již v mnoha státech a do naší republiky se teprve dostává.

toaleta iZdroj fotografie: Getty Images

Jde o varování před použitím dané kabinky, které je velmi jednoduché provést. Osobě vstupující na toto místo dává jasně najevo, aby si vybrala jinou kukaň. A proč? Odpověď je velmi jednoduchá. Toto umístění roličky návštěvníka informuje, že v kabince došel toaletní papír. Jedná se o velmi milé gesto předchozího uživatele, který tak další lidi ušetřil nervózního hledání papíru po použití WC a dal jim možnost se na to předem připravit, nebo použít jiný záchod. Šiřte povědomí o tomto znamení dále, aby se dostalo mezi co nejvíce lidí.

Jak byste na toto znamení reagovali?

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články