Ženich se při obřadu otočí k jiné osobě než své snoubence a před všemi jí vyzná lásku

Ženich při obřadu naprosto odrovnal všechny přítomné. Svou lásku a věrnost totiž slíbil úplně někomu jinému než nevěstě.

i Zdroj fotografie: Donald Judge/ Creative Commons Attribution 2.0
                   

Svatba bývá ve většině případů jedním z nejšťastnějších a nejkrásnějších životních zážitků. Pro mnoho snoubenců je ale tento den také plný stresu, strachu a emocí, které někdy zcela nezvládnou. Ženich s nevěstou by si měli tento okamžik naplno užít, navždy si zapamatovat zde panující lásku a tyto vzpomínky uchovat navždy. Na svůj velký den jistě nikdy nezapomenou snoubenci, pro které byl naprosto výjimečný a zcela překvapivý.

Při výměně slibů se odvrátil od nevěsty

Spousta páru se bere ještě před početím dítěte. Je to z toho důvodu, aby svého potomka přivedli do rodiny, měli všichni stejné příjmení nebo si svatbu užili ještě jako bezdětní. Avšak je také mnoho snoubenců, kteří mají děti z předešlých vztahů, jež jim z nějakého důvodu nevyšly, což je i případ Jessicy a Jeffersona. Tito dva zamilovaní lidé se rozhodli zpečetit svou lásku před svými rodinami, přáteli a také Jessicinou dcerou Giovannou.

Když snoubenci stanuli před oltářem a chystali se vyměnit si své sliby, ženich se náhle odvrátil od nevěsty, čímž ji i všechny přítomné překvapil. Nikdo netušil, co má v úmyslu, takže v síni náhle zavládlo napjaté ticho. Když však začal muž promlouvat k malé dívce, nervozita ze všech rázem opadla. Jeho slova totiž byla plná emocí a upřímnosti a dojala přítomné k slzám, což dokazuje také video, jež bylo zveřejněno na YouTube. Vy se na něj můžete podívat přímo zde.

Jeho slova dojala k slzám všechny přítomné

„Kdybych si mohl od Boha něco přát, bylo by to, abych tě měl za svou dceru. Byl bych nejpyšnějším otcem na světě, kdybych měl tak krásnou, inteligentní a vzdělanou dceru, jako jsi ty,“ cituje ženichova slova, která pronesl se slzami v očích, také web EnNewsNer. Ve svém projevu tedy slíbil lásku a ochranu nejen své nastávající ženě, ale také její malé dcerce. Díky ženichovým slovům se stal tento obřad výjimečným a zcela nezapomenutelným.

Nevěsta si byla v tom okamžiku rozhodně jistá, že si bere toho pravého muže. Ne každý totiž dokáže přijmout dítě svého partnera, natož aby mu takto projevil svou lásku a oddanost. Není divu, že má video již přes 11 miliónů zhlédnutí, a stalo se tak jedním z nejsledovanějších svatebních videí. Stejně překvapivá byla také svatba, při níž novomanželé předvedli nezapomenutelný tanec, o jehož ukázku jsme se s vámi na Dámském Deníku již podělili.

Co říkáte na ženichova slova?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články