Mladý manželský pár ohromil svatebčany dokonalým tanečním vystoupením. Video se stalo obrovským hitem po celém světě

Miliony lidí už viděly toto video ze svatebního tance jednoho polského páru. Ženich s nevěstou překvapili svatebčany a nacvičili číslo, které je lepší než originál.

svatba i Zdroj fotografie: Pohled 111/Creative Commons Attribution-Share Alike 4
                   

Tento novomanželský pár zhmotnil na parketě sen mnoha žen. Tančit jako Johnny a Baby z Hříšného tance by chtěl, alespoň ve svých představách, snad každý. Legendární tanec z tohoto kultovního filmu si jako překvapení pro svatební hosty připravil jeden mladý polský pár. A rozhodně se bylo na co koukat. Přeneste se do časů, kdy na „hříšňák“ tančili všichni.

Příprava jim musela vzít hodně času

Každý chce, aby jeho svatba byla naprosto dokonalá a alespoň v něčem trochu originální. Nemělo by se na ni totiž dlouho zapomenout. A to se rozhodně splnilo polským novomanželům Adě a Mateuszovi. Jestliže svatebčané očekávali, že pár si jako svůj první svatební tanec zvolí pomalou romantickou píseň, pak je čekalo velké překvapení.

Z reproduktoru se totiž začala linout notoricky známá melodie z Hříšného tance. Závěrečný tanec z tohoto oblíbeného filmu si doma v obýváku trénovala nejedna holčička. Ada s Mateuzsem se této výzvy chopili a proměnili sen ve skutečnost. Na parketu stojí oblečeni jako Patrick Swayze a Jennifer Grey. A už začíná hrát pecka „Time of My Life“.

Jde vidět, že si s nacvičováním dali opravdovou práci, a za nadšeného výskotu svatebčanů předvádí bezchybné taneční kroky. Nebojí se ani těžších figur a zdá se, že rozhodně netančí poprvé v životě. Jejich svatební video způsobilo opravdový rozruch a od zveřejnění jej zhlédlo přes úctyhodných 20 milionů lidí. I když některým to připadá jako kýčovitost, zejména ženy tleskají.

novomanželé tančí iZdroj fotografie: Freepik

Ještě, že to neviděla moje žena

Jedna z komentujících tak možná za většinu romantiček, které „hříšňák“ viděly nejméně 20x, napsala: „Láska je, když váš muž souhlasí, že se naučí tento tanec na vaší svatbě.“ Za muže však zaznívaly komentáře typu: Jsem tak šťastný, že to moje žena neviděla, než jsme se vzali.“ Ať už se přikláníte na jakoukoliv stranu, tomuto páru patří zasloužený potlesk, protože tančit opravdu umí. Pokud byste chtěli nostalgicky zavzpomínat na originální předlohu, můžete si ji pustit na kanále SummerSun.

Také čekáte, jestli polský pár na závěr předvede náročnou „zvedačku“, kterou Baby s Johnnym tak složitě ve filmu trénovali? To vám neprozradím, podívejte se na konec videa a uvidíte, jak to dopadlo. A na nejlepší svatební tanec, pro změnu ženicha s maminkou, se můžete podívat v článku, který jsme také nedávno na DámskémDeníku zveřejnili.

Jak se vám toto podání slavného tance líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články