Ženich znenadání zastaví celý obřad. Má pro nevěstu životní překvapení

Ženich si pro svou novomanželku připravil naprosto dokonalé překvapení. Dojemné video rozplakalo nejednoho člověka.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lidé mají na svatbu různé názory. Někteří si bez ní neumí představit společný život, pro jiné je to pouze přežitek a bezcenný kus papíru, další by zase tuto akci nikdy nechtěli podstoupit. Pokud se však partneři rozhodnou pro svatbu, rozhodně by si ji měli naplánovat podle sebe a celý ten den si naplno užít. Video, které bylo pořízeno právě v tento vzácný okamžik, se stalo zcela výjimečným.

Ženich si přichystal dokonalé překvapení

Přestože kvůli pandemii počet sňatků oproti předchozím létům rapidně klesl, zase začíná výrazně stoupat. A to nejen kvůli tradičním hodnotám a slíbení si lásky na celý život, ale jak uvádí i web Lidovky, velkou roli v tom hrají také sociální sítě. Na nich se totiž mohou novomanželé podělit o svůj velký den nejen se svými přáteli, ale také s celým světem. Stále však existuje mnoho párů, které si své soukromí střeží, a přestože uspořádají velkou svatbu, rozhodně fotky a videa z ní nezveřejňují. Mezi takové ale rozhodně nepatří pár, který se podělil o velmi dojemnou nahrávku.

Video, jež má na YouTube již téměř 5 milionů zhlédnutí, se stalo velmi oblíbeným. A to nejen kvůli naprosto dokonale vypadajícím snoubencům a krásně připravené svatbě, ale především kvůli velkému překvapení, které si pro svou novomanželku přichystal ženich. Dle jeho skutku jde vidět, že svou ženu opravdu miluje a velmi dobře zná. Splnil jí totiž její největší přání.

Ženichovo gesto všechny přítomné dojalo

Na nahrávce jsou zachyceny úryvky z příprav svatby i z jejího průběhu. Poté se ženich ujme mikrofonu a své nevěstě sdělí, že nejsou sami, ale od nynějška jsou tříčlenná rodina. Žena zpočátku vůbec nechápe, o co jejímu manželovi jde a jak to vlastně myslí. Vše pochopí tehdy, když spatří jednu ze svatebčanek, která k ní přichází a v náručí drží malé štěňátko britského labradorského retrívra. Přesně tohoto pejska si novomanželka velmi přála.

Ženichovo gesto dojalo nejen všechny přítomné včetně nevěsty, ale také internetové uživatele, jež video zhlédli. V tu chvíli si musela být novomanželka naprosto jistá tím, jak skvělého a dokonalého muže jí život postavil do cesty. Překvapil nejen ji, ale i všechny ostatní. Stejně jako ženich, který se při obřadu otočil ke zcela jiné osobě než k nevěstě a o jehož následném počínání jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Co říkáte na ženichovo překvapení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články