Žena se rozhodla porodit své dítě do oceánu. Důvod jejího konání je více než překvapivý

Spousta těhotných žen volí porod svého potomka mimo porodnici a zdravotnická střediska. Důvod, který k tomu měla tato mladá maminka, byl velmi překvapivý.

kojenec i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Mnoho nastávajících matek volí porody mimo nemocnici. Jejich jednání má někdy rozumný důvod, jindy například nemají jinou možnost. Tyto porody však mohou provázet komplikace, jelikož u nich častokrát nebývá žádná odborná pomoc nějakého profesionála. K jednomu takovému se rozhodla i tato matka, která pro své řešení měla velice zvláštní důvod. Všechno naštěstí dopadlo dobře.

Žena čekala čtvrté dítě

Pro tuto maminku se zdaleka nejednalo o první porod. V té době už byli na světě 3 potomci, všichni zdraví a bez jakýchkoliv problémů. Když čekala své první dítě, byl průběh jejího porodu standardně v porodnici. Ze svého prvního porodu však měla žena tak traumatickou zkušenost, že další dvě děti poté porodila doma za účasti porodní asistentky.

Matka nebyla u lékaře

Během očekávání svého čtvrtého potomka nebyla tato žena dokonce ani na žádné lékařské prohlídce. Celé těhotenství absolvovala sama bez komunikace s jakýmkoliv lékařem. Svůj čtvrtý porod se rozhodla absolvovat i bez porodní asistentky. Jediným člověkem, který byl tak ženě nápomocen, byl její milující manžel, který tak nahradil porodní asistentku a celý porod absolvoval společně se svou ženou.

Žena porodila do oceánu

V tomto případě bylo jejím největším přáním porodit své čtvrté miminko do Tichého oceánu. Několik dní před porodem prý sledovala příliv a odliv. V den, kdy u ženy nastaly kontrakce, věděla, že pláž a oceán bude ideálním místem k porodu. Vlny měly dle ženy naprosto stejný rytmus, jako její kontrakce, což bylo pro její porod zásadní.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Emilee Saldaya (@freebirthsociety)

Pár vše sdílel se světem

Celý průběh porodu zvládl manželský pár zdokumentovat v podobě videonahrávky. Toto video se manželé následně rozhodli sdílet prostřednictvím sociálních sítí. Záběry se prakticky okamžitě staly populární a obletěly snad celý svět. Názory lidí na tento porod jsou různé. Malý syn, narozený do moře, je však zdravý a jeho příchod na svět neprovázela žádná komplikace.

O jakém netradičním porodu jste slyšeli vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články