Na silnici našla pytel na odpadky naplněný až po okraj. Po nahlédnutí dovnitř málem omdlela

Ženu při cestě autem zaujal černý pytel na silnici. Zdálo se, že se hýbe. Nedalo jí to, auto zastavila a do pytle nahlédla. Nevěřila, co v něm bylo.

černý odpadkový pytel i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Možná to byl osud a věci měly dopadnout tak, jak dopadly. Malissa se toho dne rozhodla, že pojede z práce domů jinou cestou, než obvykle. A právě toto rozhodnuti pak vedlo k události, která nejen jí změnila život. Když si všimla černého pytle na silnici, její zvědavost ji nenechala v klidu.

Z práce jela jinou cestou

Malissa Sergent Lawis zveřejnila opravdu neobvyklý příběh, který zahřeje u srdce každého milovníka zvířat. Toho dne se vracela z práce po silnici, kterou běžně nejezdila. Náhle ji upoutal černý pytel, který ležel na kraji silnice. Když její auto projíždělo kolem, zdálo se jí, že se pytel hýbe. Došlo jí, že v něm bude něco živého. A ať je to co je to, musí to pustit z pytle ven.

Zastavila tedy auto a vrátila se k pytli. Teď už jasně viděla, že se pytel opravdu hýbe. Netušila, co na ni čeká, ale pustila se do jeho rozvazování. Najednou na ní z pytle koukaly dvě psí oči. Byly plné naděje, protože zvíře vědělo, že je osvobozené. Pes byl stále ještě štěně a Malissa nechápala, jak jej mohl někdo takto pohodit u cesty a odsoudit k smrti.

Podle ní to byl osud

Vzala malého nalezence k veterináři, aby jej důkladně prohlédl. Naštěstí byl pejsek naprosto zdravý. Na krku měl také obojek se jménem Frodo. Neměl však mikročip a tak se jeho majitel nedal dohledat. I tak se Malissa rozhodla pokusit se majitele vypátrat a dala fotky pejska na sociální sítě. Nikdo se však k němu nepřihlásil a ani se nenašel nikdo, kdo by ho poznal.

Malissa věděla, že rozhodnutí co se psem bude, je čistě na ní. Za těch pár dní si na roztomilého psa zvykla. Nakonec se rozhodla, že si jej nechá sama. Nechtěla, aby skončil v útulku. Jak později uvedla, byl to osud a to nejlepší rozhodnutí v jejím životě. „Všichni to štěně milujeme. Jsem tak ráda, že jsem byla ve správný čas na správném místě,“ řekla Malissa.

Na videu výše se můžete podívat na malého Froda, jak se u nových majitelů zabydlel. Veselé štěně se pouští do boje s velkými plyšovými hračkami a je na něm vidět, že je v této rodině opravdu spokojený. Proč se roztomilého štěněte někdo tak škaredě zbavil, nebo jestli se zatoulal sám a do pytle se poté zamotal, to už nikdo nezjistí. Důležité je, že vše dobře dopadlo a Frodo našel milující páníčky.

Co říkáte na tento příběh s dobrým koncem?

Zdroj: KutyaFan
Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články