Žena se chce předělat na draka. Už má udělané rohy, přebarvená bělma i odstraněné uši

Každý člověk má svůj vlastní ideál krásy. Pro tuto ženu je to vzhled draka, kterého se snaží dosáhnout. Má za sebou několik úprav a některé nejsou příliš bezpečné pro tělo člověka.

drak i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Většina lidí se velice stará o svůj vzhled a přeje si, aby byli až do konce života krásní a nestárli. Někteří lidé však svým vzhledem vystupují z davu a dalo by se říct, že někdy se jedná až o extrém. Nechají si totiž udělat tak moc plastik, až celý obličej působí nepřirozeně a není vůbec hezký. Tato žena se zničehonic rozhodla, že chce vypadat jako drak, a proto podstoupila několik úprav v obličeji a na těle.

Lidé velice pečují o svůj vzhled

V dnešní době mají lidé mnoho možností, jak o sebe pečovat. I ti, kteří nemají moc financí na to, aby si platili chirurgy, podstupovali estetické zákroky, navštěvovali kosmetický salon nebo si kupovali drahé produkty, se mohou o svou pleť a tělo starat s levnějšími, a přitom kvalitními produkty. Důležité však je, aby se člověk o sebe staral nejen z vnějšku ale i z vnitřku, pokud chce mít krásnou pleť nebo aby se projevy stáří oddálily.

Některé osoby mají povahu, díky níž jsou otevřené mnoha experimentům, a proto se nebojí vypadat zcela rozdílně od svého okolí. Na tom, že si člověk nechá udělat různé úpravy nebo se chce podobat nějakému zvířeti či osobě, není v dnešní době nic zvláštního, jelikož to tak dělá už mnoho lidí, a navíc si člověk může dělat s vlastním tělem to, co sám uzná za vhodné.

Žena, která chce vypadat jako drak

Tato žena dlouho pracovala jako vedoucí banky a svým vzhledem se nijak nelišila. Jednoho dne se ale rozhodla, že kariéru ukončí a bude se věnovat tomu, co vždycky chtěla. Vždy totiž chtěla vypadat jako drak a rozhodla se kvůli tomu podstoupit i různé úpravy. Nejprve si tedy nechala upravit svůj nos a hned poté si nechala odstranit uši. Oční bělmo už nemá bílé, nechala si ho obarvit na zeleno. Na hlavě má žena 8 zvláštních rohů a její celé tělo i obličej jsou potetované.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tiamat Legion Medusa (@dragonladymedusa)

Extrémní úpravy ženě nevadí

Aby se žena mohla stát prvním bezpohlavním drakem na světě, podstoupila také kastraci. Dříve žila jako muž, kterému lékaři diagnostikovali AIDS. V tu chvíli se u ní objevily úzkosti a deprese. Díky operacím a proměnám se však nyní žena cítí skvěle, protože se jí daří to, co vždy chtěla. V plánu má ještě extrakci 6 vlastních zubů, které chce nahradit implantáty, jež vypadají jako dračí zuby. Veškeré zákroky, včetně rozdvojení jazyka, nejsou pro ženu příliš bezpečné, ale ona je ráda, že se svým vzezřením může alespoň částečně podobat drakovi.

Co dalšího by podle vás měla žena změnit, aby vypadala jako drak?

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články