Roky psala zesnulému otci SMS zprávy. Na výročí jeho smrti dostala odpověď, ze které se jí podlomila kolena

Většina lidí, kterým zemře blízká osoba, by si přála, aby tu s nimi jejich milovaný stále byl. Tato mladá žena se se smrtí otce vyrovnávala pomocí SMS zpráv.

Telefon i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Ať už je smrt blízkého člověka náhlá a nečekaná, či tato osoba odejde ze světa kvůli svému stáří, vždy po sobě zanechá velikou bolest v těch, kteří ji milovali. I v naší redakci je spousta lidí, kteří ztratili milovanou osobu. Toto období je jedno z nejtěžších, které může člověk ve svém životě prožít. Spousta lidí si pak přeje, aby tu s nimi daná osoba nadále byla. Této slečně odepsal její zesnulý otec na textovou zprávu na 4. výročí svého nešťastného úmrtí. Celý příběh je naprosto neuvěřitelný.

Slečně zemřel otec

Mladé slečně, které je pouhých 23 let, zemřel před čtyřmi roky její otec. Příčinou jeho smrti byla tragická autonehoda. Jeho dcera se s tak obrovskou ztrátou v jejím mladém věku snažila vypořádat po svém. Jak uvádí i web Tyla, na jeho mobilní telefon mu každý den posílala textovou zprávu s tím, co se jí přihodilo. Tento postup praktikovala opravdu každý den, kdy psala textovou zprávu vždy ráno a ještě jednu poté napsala i večer.

Přišla jí odpověď

Když se blížilo 4. výročí úmrtí otce této slečny, rozhodla se opět napsat zprávu. V té popisovala, jak se blíží den, který je pro ni tak náročný. Ze zprávy bylo evidentní, jak je to pro ni stále těžké a ztráta její milované osoby ji stále bolí. Portál 7News citoval dívčinu zprávu, jež začala tím, že za celé 4 roky nebylo dne, kdy by jí její otec nechyběl. K jejímu velkému překvapení však tentokrát přišla odpověď. To mladou slečnu zcela šokovalo.

Vše se vysvětlilo

Za telefonním číslem, na které psala textové zprávy, se neskrýval její otec, ale cizí muž. Telefonní společnost pravděpodobně dala po zesnulém otci číslo právě jemu. Ten se tak rozhodl mladé dívce odepsat, že není její otec, ale naprosto sdílí její bolest. Před několika lety totiž přišel o dceru, jež zahynula také při autonehodě. Jak ve své zprávě uvedl, tak textové zprávy této dívky jej udržely naživu. Během těch čtyř let ji dokonce v určitém hledisku považoval za vlastní, jelikož měl pocit, jako kdyby mu psala jeho dcera.

Dívka iZdroj fotografie: Pixabay

Rozhodl se dívku podpořit

Muž se také přiznal k tomu, že si čte zprávy každý den a těší se na to, až mu dorazí v daný čas nová. Vše dívce velmi dobře vysvětlil a také se ji snažil podpořit v tom, co dělá. Ve svém shrnutí totiž psala, že během té doby, co už tu s ní otec není, dokázala veliké věci. Mezi ně patřila například promoce, překonání rakoviny nebo například pořízení nového pejska, který je současnou láskou jejího života. Muž se také přiznal, že chtěl dívce už mnohokrát odepsat, ale nikdy k tomu nenašel dostatek odvahy.

Dívka příběh sdílela

„Bolest po ztrátě člověka utlumí až čas, ale nikdy z vás zcela nezmizí. Tak to tedy mám alespoň já po ztrátě mého manžela,“ podělila se s redakcí paní Jarmila Z. z Brna. Vyrovnat se s takovou ztrátou nedokáže spousta lidí. V minulosti jsme na Dámském Deníku psali o tom, jak se Josef Abrhám nikdy nevyrovnal se smrtí své milované. Tato dívka svůj příběh sdílela na internetu, kde se stal velmi populární. Spousta lidí následně v komentářích vyjádřila podporu nejen jí, ale i záhadnému muži z textové zprávy.

Jak jste se vypořádali se ztrátou blízkého člověka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články