Lidský anděl: Žena dala výpověď v práci, aby se mohla starat o umírající miminka

Žena obětovala svou vlastní kariéru, aby mohla šířit a dávat lásku dětem, které ji potřebují. Se svou rodinou se nyní stará o umírající děti, jež nikdo nechce.

matka se synem i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Lidé kolikrát ani netuší, jak by mohli pomoci někomu, kdo zůstal na všechno sám. Většina lidí si tedy vyhledává organizace nebo charity a těm poté posílá peníze. I když je tato pomoc velice hezká, častokrát je potřeba spíše jejich přítomnost a osobní pomoc. Příkladem může být tato žena, která dlouhodobě pracovala v nemocnici, ale jednoho dne opustila svou práci, aby mohla pomáhat umírajícím dětem.

Dobrovolníci jsou potřeba

I když mnoho osob očekává za svou práci peníze, které jsou k životu potřeba, tak někteří lidé se ve volném čase věnují i dobrovolnictví a pomáhají zadarmo těm, kteří to nejvíce potřebují. Každý člověk se může stát dobrovolníkem, a ať už se to týká péče o zvířata, nebo děti, vždy bude jeho pomoc oceněna. Ti, kteří by rádi pomáhali dětem, se mohou například stát pěstouny nebo chodit do dětského domova, kde jistě budou také potřební. Tato žena však kvůli dětem ukončila svou kariéru.

Děti, které nemají příliš dlouhý život

V momentě, kdy se dva lidé rozhodnou mít dítě, by si měli uvědomit, že mohou přijít i komplikace, které jim poté ovlivní životy. I když totiž ženy chodí na pravidelné kontroly v těhotenství, může nastat problém, který lékař zjistí předem. Některé handicapy a nemoci se však u dětí zjistí až po porodu a lékaři občas musí rodičům oznámit i smutnou zprávu o tom, že jejich potomek nebude žít dlouho. Mnoho takových rodičů poté své dítě zanechá v nemocnici a vzdá se jej. Tato žena takové případy zažila již několikrát a trhalo jí to vždy srdce.

Žena pracovala na porodním oddělení

Tato žena pracovala dlouhou dobu na porodním oddělení a dělalo jí velkou radost přivádět na svět nové životy. Častokrát ale došlo i na situaci, že mamince se narodilo handicapované nebo jinak nemocné miminko, a kvůli tomu, že mu lékaři nedávali příliš šancí, jej nechala v nemocnici a společně se svým partnerem se dítěte vzdali. Tyto děti poté čekaly pouze na smrt a nikdo jim nedopřával lásku a péči, kterou si zasloužily stejně jako ostatní. Když to tato žena viděla, rozhodla se práci opustit.

Péče o miminka, která nebudou žít dlouho

Žena z práce neodešla kvůli tomu, že by nezvládala pohled na nemocné nebo handicapované dítě, ale z toho důvodu, že by ráda těmto miminkům dopřála péči a lásku, kterou si zaslouží. Tato bývalá zdravotní sestra si tedy adoptovala děti, které rodiče zanechali v nemocnici a nikdo kromě lékařů se o ně nestaral. S pomocí o tyto děti jí pomáhal manžel i celá rodina, která rozdávala lásku a nechtěla, aby se kdokoliv trápil.

Příkladem může být malý Charlie, který měl poškození mozku, a tato žena s rodinou jej u sebe měla 2 roky, než odešel do nebe. Za tuto dobu jej obdařili spoustou lásky a péče, kterou by v nemocnici nedostával. Za tyto činy okolí ženu neuvěřitelně podporuje a obdivuje ji. Sama je totiž vážně nemocná a péče o nemocné děti pro ni není těžká jen fyzicky, ale také psychicky, jelikož vždy musí počítat s tím, že dítěti nezbývá mnoho času.

Jak by podle vás měli lidé pomáhat nemocným dětem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články