Čechy milovaný zpěvák se na nás bude dívat už jen shora. Obrovskou tragédii nedokáží pochopit blízcí ani kolegové ze showbyznysu

S tragickým a nečekaným úmrtím oblíbeného a talentovaného zpěváka se dosud nedokázal smířit téměř nikdo.

Hořící svíčky ve tmě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Do hudebního nebe odešel další talentovaný umělec. Jeho smrt v tak nízkém věku nikdo nečekal, přišla náhle a bez varování. Přestože k této tragické události došlo již před několika měsíci, nikdo z jeho blízkých, přátel a kolegů se s jeho odchodem na věčnost nedokázal zcela smířit. Svět tak přišel o velmi nadaného a posluchači oblíbeného zpěváka a muzikanta.

O zpěvákově smrti informoval jeho kamarád

Tři dny před Štědrým dnem nepřežil tragickou nehodu skvělý a talentovaný zpěvák, bubeník a muzikant tělem i duší Vladimír Čížek. Byl mnohaletým členem hudební skupiny Echo-Band, která měla mnoho věrných fanoušků a posluchačů. Autonehoda se stala nedaleko jeho bydliště, o čemž informoval i web Extra. Přestože se jej zdravotníci snažili zachránit, jeho zranění byla příliš vážná a neslučitelná se životem. Do muzikantského nebe tak odešel nečekaně v pouhých devětačtyřiceti letech.

O hudebníkově smrti jako první informoval jeho kamarád a kolega ze skupiny Juraj Polák. „Je nám to velmi líto, protože jsme spolu prožili kus nejen muzikantského života, ale také jako nerozluční kamarádi,“ cituje jeho slova web TrnavskýDeník. Na sociálních sítích se rychle začaly množit komentáře, v nichž lidé vyjadřovali rodině a blízkým upřímnou soustrast a sílu zvládnout tuto těžkou situaci. O to horší je fakt, že se nehoda stala těsně před vánočními svátky, které jsou plné rodinných setkání.

Nad jeho odchodem truchlí mnoho lidí

Vladimír Čížek do své smrti vedl šťastný a spokojený život, což dokazoval svými příspěvky na sociálních sítích. Na svém facebookovém profilu zveřejnil fotografii, na které je vidět jeho velký progres. Rozhodl se totiž podstoupit hubnoucí kúru, dřel na sobě a díky své pevné vůli dosáhl skvělých výsledků. Zhubl mnoho kilogramů, díky čemuž se cítil skvěle, zlepšil se mu zdravotní stav a vzhledově omládl o několik let.

Prešiel som niekoľkými výzvami a toto je môj výsledok už cez rok a cítim sa úžasne, ak máš chuť kľudne sa pridaj…

Zveřejnil(a) Vladimír Čížek dne Neděle 26. listopadu 2023

Jeho náhlý odchod však zasáhl nejen jeho rodinné příslušníky, kamarádky a kolegy, ale i širokou veřejnost. Jeho hlas a hudební um bude na slovenské i české scéně chybět. Do nebe tak odešel za ostatními již zesnulými talentovanými muzikanty, mezi které se řadí i slovenský zpěvák, který zemřel v pouhých šestatřiceti letech, o čemž jsme vás na DámskémDeníku již před nedávnem informovali.

Co byste rodině zesnulého zpěváka vzkázali?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články