V pouhých 36 letech nás navždy opustil známý zpěvák. Ze slov jeho manželky mrazí

Po smrti svého manžela, talentovaného slovenského zpěváka, zveřejnila na sociálních sítích sdělení, které dojalo mnoho lidí.

Hořící i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Tento svět navždy opustil talentovaný a mezi svými fanoušky oblíbený slovenský zpěvák. Zemřel v pouhých šestatřiceti letech po boji s vleklou těžkou nemocí. Snažil se vzdorovat, bojoval velmi odhodlaně, ale choroba byla bohužel silnější. Zůstala po něm manželka a malý syn, který může být na svého tatínka hrdý.

Ze slov jeho manželky až mrazí

Ivan Janák, frontman oblíbené punkrockové kapely Búrka, prohrál boj s velmi závažnou nemocí. Přestože tuto hudební skupinu mnoho lidí neznalo, fanoušci, kteří punk a rock poslouchali, si ji ihned zamilovali. Tomuto talentovanému umělci bylo pouhých 36 let. Nevynikal ale pouze v hudbě, věnoval se také sokolnictví. A právě Slovenský Klub Sokolníků bez váhání založil sbírku na pomoc pozůstalým, o čemž informuje i web CNNPrimaNews.

O zpěvákově smrti informovala na svém facebookovém profilu jeho žena Laura Janáková, z jejíchž slov naskakuje mnoha lidem husí kůže. Její sdělení dojalo mnohé. „Milujem ťa a navždy budem, tak ako sme si to sľúbili v dobrom aj v zlom, muž môj. (…) Nikto si nezaslúži to, čo si musel prežívať a ako statočne si tie dlhé mesiace bojoval, nikto iný by to tak nezvládol, bol si ten najsilnejší chlap na svete a vždy budeš moja súčasť,“ píše na sociálních sítích vdova.

Mnoho lidí kondolovalo osobně i na sociálních sítích

Pod příspěvkem Laury Janákové vyjádřilo mnoho internetových uživatelů upřímnou soustrast. Ona i její syn Adámek nyní prožívají ty nejtěžší chvíle. Ztráta manžela a otce velmi bolí. Snad jim vzniklá sbírka alespoň trochu uleví a pomůže. Poslední rozloučení s Ivanem Janákem proběhlo na hřbitově Zlatý potok ve Zvolenu. Zde se se zemřelým zpěvákem přišla rozloučit nejen nejbližší rodina, ale také jeho přátelé a kolegové.

Milujem ťa a navždy budem , tak ako sme si to sľúbili v dobrom aj v zlom 🤍🕊️muž môj . Chýbaš tak veľmi to bolí , ďakujem…

Zveřejnil(a) Laura Janáková dne Pátek 8. prosince 2023

Přestože zpěvák s nemocí bojoval již delší dobu, na jeho smrt byl připraven málokdo. Jeho odchod oplakalo mnoho lidí, a slovenská hudební scéna se tak znovu zahalila do velkého smutku. Ivan Janák totiž není jediným umělcem, který v nedávné době skonal. Před nedávnem jsme na DámskémDeníku psali o úmrtí slovenského tenoristy a hudebníka, který byl oblíbený i mezi českými posluchači.

Co říkáte na manželčino sdělení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články