Zdravotní sestřičky mají srdce ze zlata. Aby rozesmály nemocnou 3letou holčičku, rozhodly se pro ni udělat krásné vystoupení

Tyto zdravotní sestry mají srdce na správném místě. Svou práci neberou pouze jako zaměstnání, ale jako poslání nezištně pomáhat lidem.

zdravotní sestra i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Zdravotní sestra, lékařka nebo ošetřovatelka nejsou pouhým zaměstnáním, taková povolání jsou poslání, která často jdou nad rámec svých povinností. Důkazem toho jsou tyto ženy, jež se rozhodly pro něco úžasného. Aby vyčarovaly 3leté pacientce úsměv na tváři, připravily si pro ni kouzelné vystoupení.

Jejich posláním je nezištně pomáhat

Pravděpodobně jste již slyšeli mnoho příběhů o tom, jak se lékaři a zdravotní sestry snaží svým pacientům kromě zdravotní péče poskytnout i něco navíc, jen aby na jejich tvářích vyčarovali úsměv. Zvláště jedná-li se o malé děti, které musí trávit dlouhé dny v nemocničním pokoji, často bez rodičů. Toto je jeden z takových případů.

Video zdravotních sester je důkazem toho, že práce zdravotní sestry není jen zaměstnání, ale i poslání. Tyto ženy svou práci milují, a pokud mohou pomoci nad rámec svých povinností, udělají to. Dají si tu námahu, aby rozveselily i ty nejmenší pacienty a pobyt v nemocnici jim alespoň trochu zpříjemnily.

iZdroj fotografie: Freepik

Malou pacientku čekalo kouzelné vystoupení

Děti, které nejsou v obvyklém pohodlí svého domova, mohou být obzvláště plačtivé. To byl případ i teprve 3leté Madison, jež musela posledních pár dní trávit v nemocnici. Sestry na oddělení se pro ni rozhodly připravit rychlou show a vyčarovat jí na tváři úsměv. Personál nemocnice si všiml, že Madison má ráda známý tanec Hokey Pokey.

Sestry tedy začaly trénovat a společně se rozhodly nemocné holčičce zatancovat. Madison byla nadšená, smála se a tleskala rukama během celého vystoupení. Čas strávený přípravou se tedy vyplatil. Pobyt na nemocničním lůžku byl pro holčičku díky těmto úžasným ženám hned o něco příjemnější.

Podívejte se na jejich vystoupení na níže uvedeném videu:

Jak se vám líbí, co zdravotní sestry udělaly pro malou pacientku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články