Lucie Bílá vzpomíná na legendárního Tomáše Holého. Už navždy zůstane v jejím srdci

Zpěvačka Lucie Bílá zavzpomínala na zesnulého Tomáše Holého. Jejich vztah neměl moc šancí na přežití.

Lucie Bílá v bílém saku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Lucie Bílá ani po desítkách let nezapomíná na svou dávnou lásku. Svou letošní vzpomínku na zesnulého herce Tomáše Holého sdílela na svém instagramovém profilu. Holý by letos oslavil své pětapadesáté narozeniny. Bohužel tragicky zemřel během autonehody v pouhých jednadvaceti letech. Veřejnost i slavné osobnosti si jej pravidelně připomínají.

Bez růžových brýlí

Osud měl s dvojicí Lucie Bílé a Tomáše Holého však jiné plány. Pár spolu randil asi šest měsíců. Podle všeho spolu partneři bydleli v jednom z pražských bytů. Holý se stal tehdy čerstvým studentem práv. Lucie Bílá prozradila několik detailů o jejich vztahu, které znějí velmi důvěryhodně. Rozhodně nelíčí nic s růžovými brýlemi, ale pouhou realitu, která již nehraje žádnou roli.

Jejich soužití prý nebylo ideální. Oba měli naprosto jinou povahu. Pravděpodobně je spojovala pouze láska. Přece jenom se nacházeli v době, kdy nebyla Bílá považována za národní umělkyni. Podle jejího názoru by spolu nezůstali a vztah by ukončili. Po smrti Holého se zpěvačka zaměřila na jeho rodinu, které se snažila být oporou v těch nejtěžších časech.

Legendární začátek

Dnes Holému přezdívá „kluk, na kterého se nezapomíná“. Jde o zcela výstižné označení. Svou hereckou kariéru započal v legendárním filmu Marečku, podejte mi pero!. Zajímavostí je, že v něm původně neměl vůbec hrát. Následoval slavný snímek o malém chlapci, který zoufale hledá tatínka. Jeho maminka je profesionální baletka, která to s ním nemá vůbec jednoduché.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Yaya Šťastná (@yayas_artwork)

Řeč je o filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Následovaly také snímky Ať žijí duchové!, Setkání v červenci, Pod Jezevčí skálou, Na pytlácké stezce a mnoho dalších. Tomáš Holý měl před sebou bezpochyby slibnou kariéru. Nejlepší, co se dá pro něj udělat, je nezapomenout na jeho úspěchy a nenechat jeho památku jen tak vyšumět.

Který film s Tomášem Holým máte nejraději?

Zdroj: Fakta
Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články