Vzala si muže s rakovinou. Za tři týdny ji čekal zázrak

Rakovina je vždy velkou tragédií, jelikož celé rodině obrátí život vzhůru nohama. Psychicky ji zvládnout je nadmíru těžké. Tato žena o rakovině svého přítele věděla, a přesto si ho vzala.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Když někdo z vašich rodinných příslušníků zjistí, že má v těle rakovinový nádor, nezbývá vám, než mu pomoci a postarat se o něj, jak je to nejlépe možné. Mladá Amanda věděla, s jakým rizikem jde do svatby, ale rozhodla se, že svému muži pomůže. Hned několik týdnů po svatbě se nestačila divit.

Romantické setkání

i

Byl to mladý Rob Moberry a jeho budoucí manželka Amanda, kteří se setkali při práci v hotelu Cosmopolitan v Las Vegas.Amanda pracovala jako servírka v baru, kde byl barmanem Rob. Mladí lidé se měli rádi od prvního dne jejich setkání. Krátce poté, co pár začal randit, byl jejich vztah předurčen ke skutečné zkoušce.

Objevily se komplikace

i

Rob začal mít nevysvětlitelné příznaky nemoci. Cítil se špatně a často si stěžoval na bolesti v břiše. Jen rok po setkání s Amandou zhubnul kolem třiceti kilogramů. Pár vše konzultoval s mnoha lékaři, ale nikdo nemohl s jistotou říci, jaký byl důvod Robova stavu.

Nakonec jeden chirurg navrhl vyšetření, protože žádný zdravý člověk nemůže zhubnout 30 kilogramů za rok.

iOženila se s mužem s rakovinou

Šok po vyšetření

Lékaři byli nuceni sdělit dvojici strašlivou pravdu. Rob měl rakovinu tlustého střeva nejzávažnějšího druhu. Během vyšetření bylo rozhodnuto, že okamžitě půjde na operaci, při které později lékař odstranil nádor velikosti pěsti. Rakovina se bohužel již rozšířila do střev, lymfatických uzlin a močového měchýře.

i

Lékaři vypočítali, že Robovi zbývá jen pár týdnů života. Té noci, když se pár snažil vyřešit své myšlenky, si Rob uvědomil, že není čas ztrácet čas. Amanda jednou nemohla spát, Rob se k ní otočil a pošeptal: „Chci se oženit. “ Amanda s nadšením souhlasila.

Láska je všemocná

Rob a Amanda se vzali jen dva dny před zahájením chemoterapie v nemocnici. Po svatbě začala Robova léčba. Po prvním průběhu léčby však Robův stav nevykazoval žádné známky zlepšení. Místo toho, aby pokračovali v chemoterapii, se pár rozhodl odpočinout od tradičních způsobů léčby a dát Robovu tělu čas na vyplavení toxinů.

iCo se stalo později, to nikdo nechápal

Alternativní léčba

Oba změnili stravu na zcela vegetariánskou, experimentovali s různými bylinami a dokonce si vyrobili filtr na kávu. Po pouhých třech týdnech se Rob vrátil na další vyšetření, které ukázalo, že rakovina z jeho těla zmizela. Dodnes lékaři nevědí, jak se to mohlo stát. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články