Vyčerpaná matka napsala dopis svému manželovi. Po zveřejnění na internetu se stal hitem

Některé matky to někdy mají velice složité. O to více si poté váží podpory svého partnera. Tato žena si procházela něčím podobným a svému muži proto napsala vzkaz.

pero i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Některé ženy v domácnosti či na mateřské dovolené někdy nevědí, kde jim hlava stojí. Povinností mají zkrátka hodně a může se jim tedy stát, že nestíhají či prostě jen potřebují pomoct. Ne každý partner je však natolik vnímavý, aby své ženě skutečně vyšel vstříc. Tyto situace mají pak různá řešení. Jedno z nich vymyslela tato žena, která napsala svému muži vzkaz. Velmi rychle se stal hitem.

Žena byla vyčerpaná

Mladá matka byla jedno období již velmi vyčerpaná z toho, jak veškerá starost o domácnost ležela na jejích bedrech. Jednoho dne se tedy rozhodla sepsat dopis pro svého manžela, který si schovala na případ, kdy bude vzkazu třeba. Brzy však nastal den, kdy se žena již odhodlala k tomu, aby svému manželovi tento vzkaz předala k přečtení, jelikož už toho na ni bylo příliš.

Matka si chtěla odpočinout

Tento osudný den byla žena na pokraji svých sil. Požádala tedy svého muže, zda by mohl na chvíli pohlídat děti, aby si mohla zdřímnout a načerpat síly. Manžel jí za 20 minut přinesl plačící miminko a položil ho přímo k její hlavě. V tu chvíli vyčerpaná žena sáhla pro obálku s dopisem, již předala svému manželovi. Než to však udělala, musela se zhluboka nadechnout, aby po svém muži nezačala křičet a nerozpoutala hádku před dětmi.

Muž si dopis přečetl

Manžel otevřel dopis, který mu žena dala. V tomto dopise stálo, že by žena ocenila, aby jí byl manžel větší oporou. Psala, že jí muž vždy po několika minutách přinese plačící miminko, jelikož se o něj nedokáže postarat. Jednodušší pro muže je, když jej předá manželce, čímž jí ale dává najevo, že se o dítě moc starat nechce. Zároveň se o druhé dítě stará stylem, že jej posadí k televizi, což také není správné.

dopis iZdroj fotografie: Pixabay

Dopis byl obsáhlý

Ženě se nelíbilo také to, že ona si i odsává mléko pro své děti, aby jej měly, když je v práci. Svého muže také poprosila, zda by mohl projevit trochu více vděku, když i přes veškerou starost o děti je v domě stále uklizeno a navařeno. Také jej požádala, aby se od této chvíle mohl o starší dceru ráno starat on, jelikož ona potřebuje více času na miminko. Na muži tedy bylo, aby se ujistil, že starší dcera dostane snídani, skočí si na toaletu, napije se a také že dceři zabalí batoh do školky.

Vzkaz se stal hitem

Po nějaké době se žena rozhodla tento vzkaz sdílet na sociálních sítích a podělit se s ostatními. Tento příspěvek se stal brzy velmi oblíbeným a spousta matek s touto ženou souhlasila. Každá matka by měla mít plnou podporu svého partnera, zároveň by občas měla vidět vděčnost za to, co denně zvládá. Spousta žen tuto matku podpořilo a ujistilo ji, že udělala dobře. Většina z nich totiž k takovému kroku nikdy nesebere odvahu.

Jakým způsobem o své děti pečujete vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články