Vyberte si holuba, který vám ukáže, jak začne váš rok

Každý chce vědět, co ho čeká a co ho nemine. Zjistit svou budoucnost přitom není nic složitého. Stačí se jenom zadívat na obrázek a ten vám prozradí více, než možná sami tušíte.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Co vás čeká v příštím roce? Zejména období vánočních svátků a blížící se příchod nového roku přímo vybízí k věštbám, pokusům a proroctví. Některé zvyky související s věštěním budoucnosti jsou známé už od pradávna.

Patří mezi ně

  • Pouštění lodiček z ořechových skořápek
  • Házení střevícem u děvčat
  • Lití olova nebo vosku
  • Krájení jablíček
  • Pozorování stínů
iZdroj fotografie: Pixabay.com
Zajímáte se o svou budoucnost?

Nahlédněte do budoucnosti

Většina zvyků se provádí přesně o Štědrém dnu, jelikož to byl pro naše předky čas, kdy se hranice pozemského a nadpozemského stírají a je tedy možné nahlédnout do budoucnosti naší i našich blízkých. Tradice, které měly odhadnout či zajistit bohatost úrody už se téměř nepraktikují, zůstávají však zvyky, které se týkají lásky, manželství, zdraví a štěstí.

iZdroj fotografie: vlastní tvorba
Jakého si vyberete?

Svou budoucnost si můžete snadno a rychle zkusit vyvěštit i vy, a to nejen během vánočního večera. Stačí se zadívat na obrázek těchto holubů a jednoho z nich si vybrat. Holubi bývají symbolem míru, klidu a něžnosti, proto se k věštění výborně hodí. Který z nich se vám nejvíc líbí?

Pokud jste si vybrali obrázek holuba s číslem 1

Události ve vašem životě naberou velkou rychlost. Nemusíte se však obávat, budou se pohybovat správným směrem. Své cíle máte na dosah ruky, teď je potřeba jen neusnout na vavřínech a nadále se pilně soustředit na to, čeho chcete dosáhnout.

iZdroj fotografie: PxHere

Pokud vás nejvíce přitahoval holub s číslem 2

Není třeba se obávat budoucnosti. Osvobodíte se od problémů a začátek nového roku se pro vás ponese ve znamení klidu a pohody. Konečně také budete mít dostatek času na tolik potřebný odpočinek.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Budete překvapeni, co vás čeká

Pokud vám nejvíce učaroval holub s číslem 3

Zkříží vám cestu drobné problémy. Pokud si ovšem budete věřit a nenecháte si vzít pozitivní přístup, vše se v dobré obrátí a veškeré překážky překonáte. Nakonec díky svému odhodlání a nadhledu vše dopadne přesně tak, jak si přejete.

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články