Důchodkyně v pokročilém věku vstoupí na pódium a oznámí název své písně. Už po prvním tónu zírají diváci i porota s otevřenou pusou

Na její vystoupení jistě dlouho nikdo nezapomene. Porota i diváci se nezmohli na nic jiného než zírání s otevřenou pusou.

i Zdroj fotografie: AngryBiceps/ Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
                   

Snad každý stát má již svou obměněnou verzi televizní show, která je zaměřena na hledání talentů. V Británii je tak populární pořad Britain’s Got Talent, kterého se rozhodla účastnit žena jménem Jenny Darrenová. Náplň programu vystoupení této osmašedesátileté důchodkyně by do ní nikdo neřekl. Porota i přítomní diváci se nezmohli na nic jiného než šokované výrazy.

Radikální změna vzhledu

Jenny vstoupila na pódium v nenápadném oblečení, jak popisuje web Loudwire. Následně se představila, sdělila na úvod své jméno, věk a záliby. Poté se rozjel kolotoč velmi neočekávaných prvků. Jako první přišla radikální změna v Jennině vzhledu. Z dlouhé sukně, nevzhledné halenky s květinovým vzorem a svetru se zrodil model hodný rockové hvězdy.

Soutěžící na pódiu najednou stála v průsvitném černém tričku, krátké sukni, síťovaných punčochách a pravých kožených bagančatech. To vše pečlivě skrývala pod vrstvou uťápnuté důchodkyně. Největším šokem se však stal výběr písně, kterou Jenny hodlala zazpívat. Stránka AJournalOfMusicalThings uvádí, že totiž zvolila legendární Highway to Hell od skupiny AC/DC.

Rocková fanynka

Jenny na sebe později prozradila, že jí bylo přesně třicet let, když se stala pravou rockovou fanynkou. Zmíněnému hudebnímu směru jednoduše propadla, což ji také motivovalo k tomu, aby se stala profesionální zpěvačkou. Podle toho předvedla odpovídající pěvecký výkon v britské soutěži talentů. O tom jejím se můžete sami přesvědčit v níže přiloženém videu.

Zpěvačka samozřejmě postoupila do dalšího kola soutěže stejně jako tento talentovaný chlapeček, o kterém jsme psali na webu DámskýDeník. Jenny doufá, že se probojuje až do finále. Jeden z diváků okomentoval její vystoupení tímto způsobem: „Její vystoupení na mě působilo hodně sebevědomě. Bylo poznat, že ví, co dělá, že je zpěv její velká vášeň.“ To hovoří za vše.

Jak hodnotíte Jennino vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články