Zpěvačka Lucie Vondráčková je velmi starostlivou matkou. Své děti nijak neprezentuje na veřejnosti

Zpěvačka Lucie Vondráčková není jako ostatní maminky. Dennodenně chrání své děti před zraky médií a veřejnosti.

Lucie Vondráčková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Lucie Vondráčková má specifický přístup k výchově a bezpečnosti svých dětí. Opatrná maminka se snaží své dvě děti co nejvíce ochránit před nástrahami okolního světa. Není divu, v dnešní době čeká nebezpečí na každém rohu. To se zvyšuje v souvislosti se sociálními sítěmi a informacemi, které jsou o sobě lidé ochotni sdílet. Někdy překračují veškeré meze.

Chrání si své soukromí

Vondráčková má za sebou rozvod se známým hokejistou Tomášem Plekancem. Rozpad jejich manželství byl médii také pořádně vytěžen. Možná to je také jeden z důvodu, proč herečka tak chrání své soukromí. V současnosti randí s novým partnerem, kterým je Zdeněk Polívka. Jejich partnerství oba bez problémů zveřejňují na svých sociálních sítích, kde získávají pozitivní odezvy.

Hlavně jejich společné video, kde se Lucie usmívá a partner Zdeněk ji líbá na čelo. Svůj vztah nejprve skrývali, později s ním však vyšli i na veřejnost. Vondráčková podporuje svého partnera, jak může, Polívka se věnuje smíšeným bojovým uměním. Nový vztah však nezabránil tomu, aby si lidé vzpomněli na zpěvaččiny děti, které už dlouho nikde neviděli se svou matkou.

Svá vlastní rozhodnutí

Zpěvačka tak byla tázána, kdy vezme své syny na některou ze společenských událostí. Přišla však jednoduchá odpověď. Nemá nic takového v plánu, protože nechce Matyášovi a Adamovi jakkoliv ublížit. Podle Lucie teď prochází její děti obdobím, kdy se učí rozhodovat samy o tom, co je zajímá. Do toho spadá také to, jestli chtějí vystupovat na veřejnosti jako jejich matka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Vondráčková (@lucievondrackovaofficial)

Ohledně publikování jejich fotografií je zpěvačka také velmi opatrná. Na jejích sociálních sítích se pár příspěvků s dětmi nachází. Přesto se liší od jakýchkoliv ostatních, kde jsou děti naplno vidět. Fotografie, které zveřejňuje, jsou speciální tím, že na nich není dětem vidět do obličeje. Obvykle jsou foceny zezadu nebo z profilu. Ale vždy jsou synové nějakým způsobem skryti. Tímto způsobem je jejich matka chrání.

Kterou píseň od zpěvačky máte nejraději?

Zdroj: Fakta
Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund