Nejrozkošnější video dne: Dvojčátka si při koupeli myslela, že jsou stále v děloze. Takhle se semkla

Video dvojčat, která si myslí, že jsou stále v bezpečí maminčina bříška, obletělo svět. Francouzka přišla se speciální technikou koupání pro maximální relaxaci miminka.

Dvojčata v košíku i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Narození dítěte je to nejkrásnější, co mohou rodiče na své životní cestě zažít. Na první chvíle v porodnici nikdy nezapomenete a vzpomínky ve vás zůstanou po celý život. A narodí-li se vám dvojčata, čeká vás dvojnásobné štěstí.

Speciální koupání podle Sonii Rochel

Zdravotní sestra Sonia Rochel, pocházející z Paříže, po letech bádání a pozorování vymyslela zcela nových způsob koupání miminek, kdy dítě docílí maximální relaxace. Zabývá se novorozeneckými masážemi už řadu let a je také autorkou mnoha speciálních technik, při nichž se miminko maximálně uvolní. Koupání si zamilují i miminka, která zprvu dávala jasně najevo svůj nesouhlas.

Miminko se cítí jako v maminčině bříšku

Všechny postupy mají za cíl v podstatě jediné – aby se dítě uvolnilo a cítilo se jako v maminčině bříšku. Poté v klidu usne. Sonia však varuje, aby ji žádná maminka nenapodobovala, speciální koupání vyžaduje cvik. Vždy je potřeba přijít za odborníkem, jenž umí s miminkem pracovat; popřípadě podstoupit kurz.

miminko koupání iZdroj fotografie: Freepik

Sonia Rochel o sobě dala vědět před několika lety díky videu, které se objevilo na internetu a ihned si získalo velkou popularitu. Jsou na něm zachycena čerstvě narozená dvojčata ve vaničce. Na první pohled můžete vidět, jak si koupel užívají, protože mají stále pocit, že jsou v maminčině bříšku. Video dvojčat z Francie je na platformě YouTube už opravdovou senzací, během pár let dosáhlo téměř 50 milionů zhlédnutí.

Miminka ve vodě si myslí, že jsou stále v bezpečném úkrytu maminčina bříška. Je to krásný pohled, který rozněžní nejen nastávající a novopečené maminky, ale i ženy, které o dětech ještě ani nepřemýšlejí. Věřte, že neskončíte pouze u jednoho zhlédnutí, ale video si přehrajete několikrát po sobě.

Na speciální koupání podle Sonii Rochel se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Co říkáte na speciální techniku koupání miminek?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články