Video: Zdá se, že na hřbitově spatřila ducha. Malá holčička se s někým loučí, a dokonce mu dává pusu

Podívejte se na video, na němž je natočena malá holčička na hřbitově, která někomu posílá pusu a loučí se s ním. Někomu, koho vidí jen ona…

holčička na hřbitově i Zdroj fotografie: iStock
                   

Hřbitov je pro mnoho lidí místo, ze kterého mají strach. Někteří se tam necítí dobře, dělá se jim zle nebo v nich toto prostředí vyvolává šílený stres. Lidé, kterým zemře blízká osoba, tuto ztrátu nesou velmi těžce. Někteří jsou přesvědčeni o tom, že je zemřelý stále s nimi, povídají si s ním a nedokáží se od něj oprostit. Většina pozůstalých chodí na hřbitovy především na dušičky, ale také na Vánoce nebo narozeniny a svátky zemřelých. Jak je to však s malými dětmi a tímto místem posledního odpočinku?

Je vhodné vzít miminko na hřbitov?

Některé rodiče by ani nenapadl důvod, proč nevzít své maličké dítě na hřbitov, aby mohli společně zapálit svíčku a zavzpomínat na zemřelé příbuzné. Spousta maminek však říká, že by malé děti na toto místo chodit neměly, mohlo by se totiž stát něco velmi zlého. Tato pověra je známá již od našich babiček, podle kterých batolata do jednoho roku nemají na hřbitově co dělat. Podle nich totiž mrtví vábí děti k sobě, a ty by tak mohly zemřít. Jiné tvrzení zase říká, že děti vidí a cítí duchy.

Duše zemřelých, jež nenašly klid, by mohly do dětí proniknout, a proto si miminka mohou tyto mrtvé duše přinést domů, kde by je poté strašily. Spousta lidí je přesvědčena o tom, že jsou děti obecně velice citlivé na vnímání nadpřirozena. Mají schopnost napojit se na nejrůznější typy energií. A právě ta negativní, jež je na hřbitově přítomna, by se jim mohla mstít za narušení klidu. Pokud se tedy rozhodnete vzít miminko na hřbitov, jako ochranu proti zlému mu uvažte kolem zápěstí červenou stužku, kterou předtím můžete namočit do svěcené vody.

Holčička se loučí s duchem

A právě to, že jsou děti schopny vidět věci, jež dospělí nevidí, ukazuje toto video. Je na něm natočená malá holčička, která se prochází na hřbitově po hrobech. Z ničeho nic se na něco nebo někoho začne dívat a mávat mu. Vyloženě se s ním loučí, usmívá se na něj a posílá polibek. Poté dívenka ukazuje na místo, kam se dívala, a vypadá vesele. Její rodiče se domnívají, že viděla dobrého ducha.

@p_g_stories_official Who did she send a kiss to; good spirit? #fyp #viral #duet #scary #horror #creepy #spooky #ghost #halloween #haunted #paranormal #supernatural #urbanlegends #nightmare #frightening #terrifying #chills #jumpscare #creepypasta #darkness #suspense #mystery #scared ♬ Creepy and simple horror background music(1070744) – howlingindicator

V těchto případech se názory lidí velmi liší. Jedni na nadpřirozeno a posmrtné životy věří, jiní se těmto tvrzením vysmívají. Nikdo z živých netuší, co nastane po smrti. Někteří lidé, již zažili klinickou smrt, vypovídali o tom, co viděli na druhé straně. Avšak zda se jedná o realitu, nebo pouze smyšlené vnímání, to nikdo nedokáže posoudit. Je však dobré, když lidé na své zemřelé blízké stále vzpomínají. Připomínají si zážitky, které s nimi prožili, a předávají jejich odkaz dalším generacím.

Co si myslíte o nadpřirozenu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla