Po smrti manžela dětská chůvička zachytila „neviditelnou“ ruku, která hladí miminko po hlavě: „Stal se jeho strážným andělem,“ komentují video lidé

Vdova zveřejnila na svém internetovém kanálu dojemný záznam z dětské chůvičky. Její příběh zasáhl miliony uživatelů internetu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když zemře člen rodiny, je to vždy velká tragédie. Pokud dotyčný trpí nějakou vážnou nemocí, jeho blízcí se mohou postupně na jeho odchod připravovat. Když se ale stane, že člověk zemře náhle a bez varování, o to je to pro rodinu horší. K tomu došlo v jedné americké rodině. Šťastný život mladé maminky převrátila naruby náhlá smrt jejího manžela. Žena se však domnívá, že její manžel hlídá rodinu, zejména jejich malého syna.

Tragická událost

Whitney Allen je mladá matka s právnickým vzděláním, která provozuje svůj kanál na TikToku, aby podpořila další mladé vdovy, jež se stejně jako ona potýkají s úmrtím manžela. Whitney a její manžel Ryan, který pracoval jako policista, žili v harmonickém a šťastném vztahu více než 10 let. Pár měl syna Jacksona a čekali další dítě. Moc se na něj všichni těšili, protože věděli, že po jeho narození už budou úplná rodina. Jejich štěstí ale bohužel přerušila nečekaná a tragická událost.

Jednoho obyčejného dne Ryana bodla včela. V tu chvíli dostal silnou alergickou reakci a zastavilo se mu srdce. I přes rychlý převoz do nemocnice nebyly jeho vyhlídky optimistické. Přesto jeho rodina stále doufala, že se jim tatínek uzdraví a vrátí domů. Že budou nadále šťastně žít, jako tomu bylo do toho osudného dne. To se ale bohužel nestalo a 7. dubna 2022 Ryan zemřel. Whitney se tak stala vdovou a na své dva syny, 4letého Jacksona a teprve 3měsíčního Lea, zůstala sama.

Video z dětské chůvičky

Když milovaný člověk zemře, blízcí hledají důkazy, že jeho duše je stále s nimi. Nahrávka sdílená Whitney tuto tezi potvrzuje. Na videu lze vidět jejího nejmladšího synka Lea, který právě spinká ve své postýlce. Nenápadné video se ale po chvíli stane mimořádným a zcela paranormálním. V jednu chvíli se totiž na tváři dítěte objeví záblesk. „Můj manžel zemřel 7. dubna 2022, když našemu druhému synovi Leovi byly 3 měsíce. Dnes večer jsem měla pocit, jako bych viděla svého manžela, jak uklidňuje naše dítě a hladí ho po hlavě,“ napsala Whitney pod sdílené video.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Video trvá méně než minutu, ale nashromáždilo již více než 8 milionů zhlédnutí. Na nahrávce jde vidět, jak chlapeček kývá nohou dopředu a dozadu, zatímco se na jeho hlavě objeví záblesk. Paprsek světla poté přestává být kulatou skvrnou a nabývá tvar připomínající lidskou ruku, která hladí dětskou tvář. Pod videem okamžitě naskakovaly komentáře, v nichž lidé nemohli uvěřit tomu, co právě viděli.

Anděl strážný

„Říkám ti, že je to určitě tvůj manžel. Ach můj bože… teď je jeho anděl strážný. Váš syn je chráněn,“ napsal jeden z uživatelů internetu. „Na jedné z mých svatebních fotografií byla vidět koule energie. Úplně věřím, že je to moje máma, která zemřela, když mi bylo 11 let,“ napsala jiná komentující. „Děkuji ti, Whitney, že sdílíš svůj příběh a pomáháš ostatním překonat jejich smutek,“ vyjádřila svůj vděk další uživatelka TikToku.

@whitneylynallen The veil is thin ✨ . . . . . #lifeafterdeath #spirit #veilbetweenlifeanddeath #veilbetweentheworlds #spirits #afterlife #guardianangel #guardianangels #heaven #widow #widowlife #widowed #widowtalk #datingafterloss #datingafterdeath #loveafterloss #widowhood #youngwidow #soloparent #soloparenting #widowedmom #widowspeak #griefislove #griefhealing #griefsupport #loveafterloss #policewife #thinblueline #leowife #lossofalovedone ♬ Coastline – Hollow Coves

Whitney prozradila, že měsíce před Ryanovým úmrtím a Leovým narozením ukázal ultrazvuk nějaké abnormality plodu, o kterých se lékaři obávali, že by mohly vážně narušit zdraví nenarozeného dítěte. A zatímco ona byla naprosto zničená touto zprávou, její manžel ji naopak ujišťoval, že vše bude v pořádku a jejich druhé dítě bude „dokonalé“. Po sérii prenatálních testů poté laboratorní výsledky potvrdily, že dítě je ve skutečnosti zdravé. I díky tomu Whitney věří, že její zesnulý manžel je Leův anděl strážný.

Co si o tomto videu myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články