Dagmar Havlová se objevila na veřejnosti. U té příležitosti hned pomohla lidem, kteří se nacházejí v nouzi

Bývala první dáma Dagmar Havlová se setkala s veřejností. Učinila tak u příležitosti charitativního bazárku s oblečením.

Dagmar Havlová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová zavítala do společnosti. Na chvíli se tak oprostila od svých pracovních povinností a své myšlenky směřovala jinam. Bylo to pro ni vítané rozptýlení. Zvlášť, když se na místě setkala i s jinými veřejně známými osobnostmi. Všichni se totiž účastnili dobročinného bazárku, jehož výtěžek poputuje na dobrou věc.

Prodej kousků od českých návrhářů

Bazar se týkal hlavně ošacení. Herečka tak neváhala a přispěla několika kousky ze svého šatníku. Charitativní bazárek pořádal Nadační fond Propolis 33. Jeho zakladatelkou je Lilia Khousnoutdinova. Zisk spočíval v prodeji oblečení od předních českých návrhářů za nízkou cenu a unikátních kousků ze šatníků slavných osobností českého showbyznysu.

Pro Dagmar Havlovou nejsou dobročinné aktivity nijak cizí. Jako bývalá první dáma má s charitou bohaté zkušenosti. Kromě toho má však také dobré srdce. Ráda podporuje jakékoliv nápady, které následně pomáhají potřebným. Podle dostupných informací bylo opravdu z čeho vybírat. Tomu také odpovídal enormní zájem veřejnosti a zaplněné prostory.

Sto padesát tisíc

Zakladatelka nadace o události řekla: „Oblečení nám opravdu mizelo před očima. Zhruba v polovině akce jsme museli notně doplnit nabídku. Sama jsem také věnovala značnou část svého šatníku a musím říct, že se má skříň provětrala. Mám obrovskou radost z toho, jak velkým úspěchem bazárek byl. Takovou událost naše nadace nepořádala určitě naposledy.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Červený koberec (@cervenykoberec.cz)

Podle předběžných odhadů vynesla akce sto padesát tisíc korun. Jde o velmi sympatickou částku, která udělá radost těm, kteří ji nejvíce potřebují. Na sociální síti Instagram se objevilo pár fotografií z události, na kterých je možné vidět také například modelku Taťánu Kuchařovou. Je hezké vidět, že osobnosti českého showbyznysu jsou nakloněny k pomoci ostatním.

Jaké kousky chybí v šatníku vám?

Zdroj: Fakta
Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund