Srážka dvou aut má vážné následky. Policie popsala, co se přesně stalo

Při vážné nehodě dvou osobních automobilů byli zraněni tři lidé. Řidiče jednoho z vozidel musel do nemocnice transportovat vrtulník.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý řidič či řidička má strach nejen ze silniční kontroly, ale především z dopravních nehod. Pokaždé, když někdo usedá za volant, i když si to nechce přiznat, se alespoň trošku bojí. Nebezpečí totiž číhá opravdu na každém rohu, a ať už je řidič sebevíc zkušený, může se stát účastníkem nehody, aniž by ji sám zavinil. A bohužel se často stává, že umírají nevinní lidé.

Při nehodně došlo ke zranění tří osob

Jak uvádí také web iRozhlas, v letošním roce se v České republice stalo již přes osmdesát tisíc dopravních nehod, při nichž bylo těžce zraněno přes 1 300 lidí a bohužel více než čtyři sta účastníků automobilových havárií zemřelo. Tato čísla jsou opravdu velmi vysoká, a hlavně smutná. Je neuvěřitelné, kolik lidských životů na silnicích vyhaslo, a v mnoha případech za to dotyční ani nemohli.

Web TýdeníkPolicie informoval o jedné vážné nehodě, k níž došlo u obce Předhradí na Chrudimsku. Zde se čelně střetla dvě osobní auta značky Škoda a došlo tak ke zranění tří osob. Stalo se tak pravděpodobně z toho důvodu, že řidič Octavie přejel do protisměru, kde právě projížděla Felicie. Jejich střetu se již nedalo zabránit. Následně viník autonehody ještě narazil do stromu.

Naštěstí nikdo nezemřel, ale nechybělo moc

Ve vozidle, které pravděpodobně dopravní nehodu způsobilo, seděly tři osoby. Sedmadvacetiletý řidič utrpěl vážná zranění, kvůli kterým musel být záchranářským vrtulníkem transportován do nemocnice v Hradci Králové. Jeho o dva roky mladší spolujezdkyni sanitka se zraněním odvezla do chrudimské nemocnice. Tam byl převezen také čtyřiatřicetiletý řidič Škody Felicie.

dopravní nehoda iZdroj fotografie: Depositphotos
Při nehodě byli zraněni tři lidé

U obou řidičů byla provedena dechová zkouška, která vyšla negativně. Jelikož nebyli přítomní žádní svědci, přesnou příčinu této nehody musí zjistit chrudimští dopravní policisté. Na místo byli přivoláni také hasiči, kteří odstranili nárazem poškozený strom a uniklé provozní kapaliny na silnici zasypali.

Při této dopravní havárii naštěstí nikdo nezemřel. Takové štěstí bohužel neměli účastníci nehody, jejíž fotky šokovaly celý svět a o které jsme již na DámskémDeníku dříve psali. Všichni řidiči by měli jezdit dle předpisů, neporušovat je, a hlavně jezdit opatrně a s rozmyslem. Naneštěstí tomu tak v mnoha případech není a spousta lidí se z cest domů k rodině již nikdy nevrátí.

Co si myslíte o této autonehodě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články